Musclemania: Scena będzie należała do herosów

Tony podniesionego ciężaru, setki godzin na siłowni, litry wylanego potu na treningach, restrykcja i sumienność! Tak można opisać Herosów Musclemania, którzy 30 czerwca zaprezentują się w warszawskim teatrze Palladium na polskiej scenie Musclemania.

Do Warszawy przyjadą nie tylko z innych województw, ale także innych krajów.
Na scenie zaprezentują się zawodnicy z m.in Polski, Szwajcarii, Anglii, Czech. Powalczą oni o nagrodę specjalną – wylot do LAS VEGAS, by reprezentować Polskę w światowym finale zawodów Musclemania 2019.

Impreza będzie także okazją do spotkania z gwiazdami takimi, jak Kasia Dziurska, Emilian Gankowski, Bartosz Leoniewski czy Paweł Ładziak, którzy będą obecni podczas wydarzenia.

Bartosz Leoniewski to finalista pierwszej polskiej edycji Musclemania, który zasłyną na międzynarodowej scenie wygrywając jako pierwszy Polak zawody Fitness Universe w Las Vegas, deklasując liczną zagraniczna konkurencję. To jedyny Polak z kartą PRO Musclemania, którą zdobył startem w Miami.

Emilian Gankowski to zwycięzca drugiej edycji Musclemania Poland, któremu na międzynarodowej zabrakło naprawdę niewiele do zwycięstwa. W 2015 roku Emilian został najbardziej motywującym ciałem w Plebiscycie Fitness Motywatory. To także uczestnik programu „Dance Dance Dance” , gdzie na scenie zaprezentował się ze swoją na rzeczoną- Kasią Dziurską.

Kasia Dziurska – Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy oraz wielokrotna Mistrzyni Polski w zawodach sylwetkowych. Finalistka show telewizyjnego „Taniec z Gwiazdami” oraz uczestniczka programu „Dance Dance Dance”.

Paweł Ładziak jest jednym z najpopularniejszych fitnessowych influencerów, którego na instagramie śledzi 374tyś. Szerzej znany jest pod pseudonimem Polish Viking.

Bilety do kupienia w kasie teatru Palladium lub online: https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/musclemania/

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -