McFit w rękach profesjonalistów

Już w marcu i kwietniu w Katowicach oraz w Białymstoku otwarte zostaną nowe kluby sieci McFit. Agencja Partner of Promotion zajmie się obsługą PR otwarcia kolejnych dwóch lokalizacji w Polsce.

W ramach współpracy Partner of Promotion będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie i realizację kampanii PR promujących otwarcie dwóch nowych klubów McFIT. Umowa obejmuje m.in. współpracę z mediami, blogerami i influencerami, organizację eventów otwierających studia oraz treningów pokazowych, a także konkursy mediowe i inne. Obie placówki zostaną otwarte wiosną tego roku – 17 marca w Katowicach oraz 5 kwietnia w Białymstoku. Trwa przedsprzedaż karnetów.

Wcześniej Partner of Promotion odpowiadała za launch marki McFIT w Polsce i realizację kampanii wspierających otwarcia kolejnych klubów. Podczas kampanii otwierającej studio w Warszawie, agencja zajmowała się również obsługą mediową wizyty ambasadora marki McFit – Władimira Kliczki – wielokrotnego bokserskiego mistrza świata kategorii IBF, WBO, IBO oraz superczempiona WBA.

McFIT to największa sieć studiów fitness w Europie, działająca w ponad 240 lokalizacjach na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Hiszpanii oraz Włoch. Studia w Polsce są otwarte przez całą dobę, a trenerzy pozostają do dyspozycji klientów od 8:00 do 22:00. W ramach koncepcji „Home of Fitness” McFIT opracował nowy świat treningu dla swoich studiów.

Źródło: materiały prasowe Partner od Promotion oraz McFit

- REKLAMA -