RiminiWellness 2018

Rimini Wellness, jedna z największych na świecie imprez poświęconych fitnessowi, odnotowała podczas ostatniej edycji zaskakujące wyniki: rekordowa powierzchnia imprezy – 173 000 mkw., 24 hale, 268 120 odwiedzających, ponad 400 wystawców, 46 scen, 350 mkw. basenów, ponad 500 prezenterów z całego świata, 1960 pojedynczych sesji szkoleniowych, ponad 100 imprez wieczornych i nocnych, aperitify i imprezy na plaży oraz w najmodniejszych miejscach Riwiery. Najbliższa edycja odbędzie się już w dniach 31.05.-2.06.

 

Rimini Wellness to niekwestionowany lider imprez branży fitness. To niezwykłe miejsce, w którym rodzą się trendy i prezentują innowacje z wielu zakątków świata. To wyjątkowa mieszanka wydarzeń w atrakcyjnej kombinacji. Rimini Wellness dzieli się na pięć sekcji:

Obszar WPRO – obszar B2B przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników, mających możliwość przetestowania najnowszego sprzętu fitness. Na wystawie prezentują się firmy produkujące sprzęt i akcesoria do fitnessu, suplementy diety, żywność funkcjonalną, odzież sportową itp.;

Obszar WFUN – obszar B2C dla ogółu zwiedzających, którzy entuzjastycznie biorą udział w szkoleniach i w międzynarodowych pokazach;

FoodWell Expo – obszar przeznaczony dla entuzjastów zdrowego odżywiania;

Rimini Steel – prezentacje sztuk walki, kulturystyki i wszystkiego, co związane jest z kulturą fizyczną;

Riabilitec – sekcja, w której znajdziemy nowinki w dziedzinie rehabilitacji ruchowej i reedukacji.

Zdaniem Lorenzo Cagnoni, prezesa IEG (Włoskiej Grupy Wystawienniczej), firmy organizującej Rimini Wellness, sprzyjającym czynnikiem rozwoju i sukcesu Rimini Wellness były historyczne korzenie imprezy. Włoska turystyka słynie w świecie ze swojej gościnności, dobrej organizacji. Włochy to także aktywność fizyczna i wspaniałe samopoczucie. Sportowa rywalizacja, endorfiny, pozytywna energia – to wszystko elementy układanki, która powstała w ojczyźnie wellnessu. „Jesteśmy wielką fabryką dobrego samopoczucia. A w Rimini bije jej serce” – mówi Lorenzo Cagnoni.

 

 

Informacja dla gości:
Wejście na targi przez bramy South/East/West – czynne każdego dnia targów w godz.
9.30 – 19.00.

Rimini Fiera – dworzec kolejki jest zlokalizowany tuż przed wejściem do głównej halli centrum targowego. Zapewnia on łatwy dojazd na targi z miejscowości położonych na linii kolejowej płn.-płd.
Autobus specjalny: Bologna Airport i Rimini – 10 kursów dziennie.

Ceny biletów:

Specjalna cena dla gości zagranicznych w grupach: bilet za € 17,00 zamiast: € 46,00 (bilet dla jednej osoby na cztery dni) dla grup z przynajmniej 15 osobami w składzie (wymagana rejestracja w systemie na stronie: http://en.riminiwellness.com/groups do 15.05).

Specjalna cena biletów dla indywidulanych gości: bilet € 23 zamiast € 46,00 (bilet ważny dla jednej osoby na cztery dni targowe po zarejestrowaniu się na stronie: https://en.riminiwellness.com/visitors/reserved-area i wprowadzeniu specjalnego kodu: R1POL). Można tak zakupić do dwóch biletów jednorazowo.

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z: MGJ CONSULTING, Warszawa, tel. +48 791 219 207 e-mail: targi@mgjconsult.pl www.mgjconsult.pl

 

 


Jarosław Gorzko, Managing Director MGJ Consulting, firmy reprezentującej targi RiminiWellness w Polsce, o tym, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu:
– RiminiWellness jest wyjątkowym doświadczeniem dla trenerów i instruktorów, ponieważ w ciągu 4 dni imprezy Rimini Expo Center staje się dosłownie największą siłownią na świecie. To 90 000 metrów kwadratowych poświęconych różnego rodzaju zajęciom, ponad 4000 godzin treningów na siłowni, ponad 500 profesjonalnych instruktorów z całego świata. A wszystko to w pięknym kurorcie nadmorskim, jakim jest Rimini, z plażami, nocnymi klubami i imprezami.
Podczas RiminiWellness każdy profesjonalista, myślę tu o właścicielach klubów, menedżerach i inwestorach, może zobaczyć najnowsze produkty tego sektora. Szczególnie unikalne włoskie rozwiązania, które różnią się od tych, prezentowanych przez inne kraje designem i funkcjonalnością. Nie tylko produkty firmy Technogym, znanej już w Polsce są częścią tej wystawy, ale wiele niszowych produktów, których w Polsce jeszcze nie ma.
RiminiWellness to także gratka dla wystawców. To zupełnie inne doświadczenie, którego nie możemy porównać z żadną inną imprezą. Z jednej strony firmy znajdą tutaj tradycyjny model wystawienniczy poprzez prezentację swoich produktów na stoiskach, spotkaniach biznesowych oraz na prezentacjach multimedialnych. Z drugiej strony jest tu możliwość tworzenia obszarów aktywnych wydarzeń i przetestowania sprzętu oraz koncepcji treningowych na 250 000 zwiedzających. Wszystko to w kontekście międzynarodowym, z gośćmi z wielu krajów, do których dotarcie byłoby trudne z Polski, jak np. kraje Bliskiego Wschodu. Zapraszamy na RiminiWellness 2018!

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ