Pierwsza pomoc z Benefit Systems

Benefit Systems rozpoczyna szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej w obiektach partnerskich w kilku miastach w Polsce. Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na kwestię bezpieczeństwa osób ćwiczących w obiektach sportowych oraz wyposażenie ich pracowników w wiedzę i praktyczne umiejętności w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.


Do realizacji projektu „Po pierwsze: BEZPIECZNIE” spółka Benefit Systems zaprosiła profesjonalnych ratowników medycznych z Centrum Szkoleniowego Emergency First Response – AdrenaLTika, które w swoich kursach stawia przede wszystkim na praktykę i realne działanie. Szkolenie dostosowane jest do specyfiki różnego rodzaju obiektów partnerskich i może wziąć w nim udział bezpłatnie przedstawiciel obiektu sportowo-rekreacyjnego, który współpracuje z Benefit Systems.

– Zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników obiektów sportowo-rekreacyjnych jest dla nas bardzo ważne, dlatego postanowiliśmy wprowadzić program wspierający kadrę obiektów partnerskich w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. I by wsparcie to wzmocnić zapewniamy każdemu obiektowi, którego pracownik uczestniczy w kursie, zestaw do udzielania pierwszej pomocy

– mówi Wojciech Szwarc, Członek Zarządu Benefit Systems.

Więcej szczegółów na temat szkoleń już w najbliższym wydaniu Magazynu Fitness Biznes, które ukaże się w drugiej połowie marca.

Źródło: materiały prasowe Benefit Systems

- REKLAMA -