Relaks w miejskim uzdrowisku

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa stworzona przez firmę Sante. O genezie uzdrowiska, jego ofercie oraz planach na przyszłość rozmawiamy z Caroliną Halladin, Business Development Director.

Rozmawiała Dorota A. Warowna

Przede wszystkim gratuluję nagrody, którą otrzymaliście państwo niedawno. „Najpiękniejsze SPA 2016” w kategorii DAY SPA to z pewnością nagroda za to, co już udało się zrobić, ale i zobowiązanie na przyszłość. Co, pani zdaniem, zdecydowało o takim werdykcie? Co państwa wyróżnia?

– Bardzo dziękuję za gratulacje. Jest nam niezmiernie miło, iż po niespełna rocznej obecności na polskim rynku Studio Sante Uzdrowisko Miejskie zostało wyróżnione tą nagrodą. Miniony rok był pełen wyzwań, jakie stawialiśmy przed sobą, nakładu pracy, a przede wszystkim pasji i świadomego budowania rozpoznawalności marki na arenie ogólnopolskiej. Największą nagrodą dla nas było uznanie ze strony naszych gości, nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Radość, jaką wywołaliśmy i nadal pragniemy wywoływać na twarzach osób odwiedzających Studio Sante, daje nam jeszcze większą motywację do podejmowania kolejnych odważniejszych kroków. To miejsce powstało z pasji i miłości do profilaktyki prozdrowotnej, do chęci pomocy innym i zmieniania naszego podejścia odnośnie do dbania o siebie – na lepsze. Studio Sante tworzą przede wszystkim ludzie i to dzięki nim i z nimi bardzo odważnie patrzymy w przyszłość. Kolejny krok to rozbudowa Studia Sante o większą część podziemia, czyli strefy basenów i saun oraz hotelu w Warszawie, jak również budowa Studia Sante w Dubaju – miejsca unikalnego na mapie świata, a zarazem stawiającego przed nami jeszcze większe wyzwania. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne SPA w Polsce, gdzie Wodę Ożywioną zastosowano we wszystkich basenach, w jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz w jacuzzi z wodą krzemową. Prawdziwym unikatem jest Ganbanyoku – japońska sauna
skalna, gdzie w ciągu 45–60 minut można stracić nawet 1200 kalorii. Wyjątkowy relaks
zapewnia Goldarium – komnata wyłożona 22-karatowym złotem. Do dyspozycji są także:
łaźnia parowa z parą z Wody Ożywionej, sauna fińska, biosauna z aromaterapią, grota
solna z solą himalajską oraz Słoneczna łąka – strefa bezpiecznego opalania i odmładzające
lampy kolagenowe. Woda Ożywiona jest również dostępna do picia – bezpłatnie i bez
ograniczeń! Goście Studia Sante mogą skorzystać z bogatej oferty rytuałów, zabiegów upiększających i masaży w Strefie Beauty. W ofercie również głęboko relaksujące sesje w kabinie floatingowej z rewitalizującą Wodą Ożywioną z solą EPSOM. Do dyspozycji jest także strefa gabinetów terapeutycznych, gdzie oferujemy zaawansowane technologie diagnostyczne: SCIO, STRD, Tanita, Scenar Cosmodic oraz terapie manualne skutecznie redukujące ból i przywracające sprawność. Gwarantujemy też spersonalizowaną opiekę dietetyczną.

Stworzenie uzdrowiska miejskiego w lokalizacji o jednak industrialnym
charakterze to nie lada wyzwanie. Skąd w firmie Sante, która jest znanym producentem zdrowej żywności, pomysł na taki odważny pod wieloma względami projekt, który jednak wykracza poza kwestie odżywiania? Studio Sante to tak naprawdę pełnowartościowe sanatorium z niepowtarzalnym
klimatem. Przekraczając próg państwa obiektu, ma się faktycznie wrażenie zrobienia kroku w kierunku wellnessu przez duże „W” i to bez potrzeby wyjazdu daleko poza granice wielkiego miasta.

– Studio Sante jest świadomą kontynuacją filozofii Sante, jaką od 25 lat budujemy na rynku
jako producent zdrowej żywności – i tym samym nie ostatnią. Bardzo angażujemy się
w diagnostykę, specjalistyczne terapie i badania,mogąc tym bardziej pomagać innym.
Jest nam niezmiernie miło, kiedy po pobycie w naszym Uzdrowisku Miejskim goście wychodzą
w pełni zrelaksowani, wypoczęci i radośni, i kiedy oni sami potwierdzają, iż dotąd nie
mieli okazji bywać w miejscu tak wyjątkowym jak Studio Sante. To dla nas jeszcze większa
motywacja i świadomość faktycznych potrzeb naszych gości w dzisiejszych czasach. W dobie szybkiego tempa życia oraz ogromu pracy i niewielkiej ilości wolnego czasu, mając na
miejscu w podziemiach budynku Sante miejsce przeznaczone dla tych „zapracowanych”
– zdecydowanie nie trzeba wielkich podróży do innych miast, kiedy jesteśmy tuż na wyciągnięcie ręki.

Co oferuje swoim klientom, chciałoby się nawet rzec, pacjentom Studio Sante?

– Oferujemy strefę basenów z Wodą Ożywioną Sante oraz sauny. Kilka razy w tygodniu
odbywają się rytuały z saunomistrzami, które cieszą się ogromnym powodzeniem.
Dodatkowo lampy słoneczne z witaminą D₃, lampy kolagenowe, wypoczywalnie, jacuzzi
z krzemem, borem, solą himalajską i magnezem. W ofercie również głęboko relaksujące
sesje w kabinie floatingowej z rewitalizującą Wodą Ożywioną z solą EPSOM. Do dyspozycji
naszych gości jest także strefa gabinetów terapeutycznych, gdzie oferujemy zaawansowane
technologie diagnostyczne: SCIO – totalny unikat, STRD, Tanita, Bemar, Scenar
Cosmodic oraz terapie manualne skutecznie redukujące ból i przywracające
sprawność. Ponadto kosmetologia, rytuały ajurwedyjskie, zajęcia aqua areobiku, aqua
cyclingu, nauka pływania oraz wiele innych. W trakcie pobytu zapraszamy również naszych
gości do Bistro Sante na wyśmienite lunche. Gwarantujemy też spersonalizowaną
opiekę dietetyczną.

Kto korzysta z państwa usług? Co z menu państwa obiektu cieszy się największą
popularnością?
– Z naszych usług korzystają zarówno panie,jak i panowie. Obiekt przeznaczony jest dla
osób od 16. roku życia. Jesteśmy mile zaskoczeni, iż ogromna grupa naszych gości to osoby
z najdalszych zakątków świata, które doskonale znają świat saun czy też Wody Ożywionej i razem z nami budują świadomość innych gości. Zależy nam na tym, by po każdej wizycie każda osoba, która opuszcza nasz obiekt, czuła, że chce tu być ponownie, że czas spędzony w tym miejscu był bardzo jej potrzebny i nader ważny. Po prostu zrobiła coś wyjątkowego dla siebie. Największą popularnością cieszą się: Ganbanyoku – japońska sauna skalna, Goldarium, lampy z witaminą D₃, lampy kolagenowe, noce saunowe oraz cała strefa mokra. Ponadto zabiegi relaksujące, głównie masaże olejami, świecą, w parach, diagnostyka Scio, zabiegi Yonelle na twarz, terapie manualne oraz zajęcia w wodzie. Te ostatnie z uwagi na strukturę wody są nieporównywalne z innymi miejscami.

Czy traktujecie państwo tę inwestycję jako element kształtowania wizerunku marki Sante na rynku, czy jest to nowy kierunek państwa działań biznesowych? Czy myślą państwo o kolejnych odsłonach uzdrowiska w innych miastach?
– Studio Sante to dla nas przede wszystkim inwestycja w edukację, jaka jest w obecnych
czasach niezbędna. Tematyka biowitalności i jej wpływu na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Kolejnym krokiem będzie rozwój badań diagnostycznych oraz genetycznych
połączonych z profilaktyką prozdrowotną. Obecnie rozbudowujemy obiekt w Warszawie,
kolejny planujemy w Dubaju. Serdecznie zapraszam do Studia Sante.

- REKLAMA -