CYBEROBICS® od McFit, czyli trening na życzenie

Nowa aplikacja treningowa CYBEROBICS® oferowana przez sieć klubów McFit nie pozostawia miejsca na wymówki. W nadchodzącym roku w modzie będzie realizowanie treningu niezależnie od pory dnia, miejsca pobytu czy też godzin otwarcia, po prostu on demand, czyli na życzenie. Zależnie od osobistego poziomu, odpowiedni program treningowy można będzie indywidualnie zintegrować z własnym planem dnia.

Nieważne, czy w domu, czy też na urlopie albo w trasie – CYBEROBICS® daje możliwość korzystania z usług najlepszych trenerów z USA, którzy na co dzień pracują między innymi z celebrytami. Przy okazji użytkownicy podczas treningu przenoszą się do najpiękniejszych i zapierających dech w piersiach scenerii Ameryki: kettlebell challenge na plaży Venice Beach, tai chi w Valley of Fire lub booty booster na nabrzeżu Santa Monica to tylko niektóre z 70 różnych kursów. Oliver Schulokat, dyrektor zarządzający CYBEROBICS® wyjaśnia: „Poprzez CYBEROBICS® on demand spełniliśmy oczekiwania naszych klientów. Z aplikacji można korzystać zarówno jako uzupełnienie treningu w klubie jak również całkowicie niezależnie. Od teraz każdy może ćwiczyć w domu lub w trasie i czuć się jak gwiazda.”

Najróżniejsze kursy dostosowane są dla osób początkujących jak również zaawansowanych na każdym poziomie treningu w kategoriach performance, body toning, dance, wellbeing oraz cycling. Nieważne, czy celem treningu jest ujędrnienie ciała, budowa mięśni, redukcja wagi, zwiększenie wytrzymałości lub też ruchliwości – wszystko możliwe jest na życzenie. W ofercie znajdziemy jogę, kursy tańca latynoskiego, trening HIIT lub taki ze sztangą. Aby trwale utrzymać motywację na wysokim poziomie i móc zaoferować różnorodność, co dwa tygodnie dodawany jest nowy trening.

Aplikacja treningowa CYBEROBICS oferuje dwie możliwości dostępu. CYBEROBICS w wersji bezpłatnej to możliwość korzystania z 20 darmowych treningów przez nieograniczony czas. Pełna oferta treningów dostępna jest w wersji Premium. Opłata za członkostwo na 12 miesięcy wynosi 99,99 zł. Opłata za jeden miesiąc korzystania to 20,99 zł.

Treningi CYBEROBICS® dostępne są na komputerze PC / laptopie, tablecie oraz jako aplikacja na iOS oraz Android. Szczegółowe informacje dostępne są na www.cyberobics.com

Źródło: materiały prasowe McFit

- REKLAMA -