FIT/One – pierwszy i największy klub w Polsce

Na ponad 10 000 mkw. opiewają umowy najmu podpisane w ostatnim czasie w budynku biurowym Blue Office, będącym częścią warszawskiego kompleksu handlowego Blue City. Na powierzchni biurowej otwarte zostanie m.in. pierwsze na naszym rynku centrum fitness sieci Fit/One, które będzie tym samym największym tego rodzaju klubem w Polsce.

 

Spośród nowych najemców największą powierzchnię wynajmie niemiecki operator fitness klubów, firma Fit/One, dla której będzie to debiut na polskim rynku. Najemca zajmie blisko 5000 mkw., dotychczas wykorzystywanych na cele biurowe. Oznacza to, że będzie to największy pod względem powierzchni klub fitness w Polsce.

Na tej olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia ze sprzętem treningowym marki Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP.

Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą. Klub będzie otwarty od szóstej rano do północy.

– Fit / One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Marek Zimmer z Fit/One – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce.

Fit / One będzie oferował swoim członkom zróżnicowane pakiety, których sprzedaż ruszy już 19 marca tego roku na terenie Blue City i w internecie. Oprócz korzystania ze sprzętu treningowego, będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także korzystania z sauny, solarium i łóżek do masażu. Członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia.

– Cieszymy się, że Fit / One wybrał właśnie nasze Centrum na swój pierwszy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City – My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną  na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

Właściciela obiektu w największej z zawartych transakcji, czyli z firmą Fit/One reprezentowała firma doradcza Savills będąca agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w budynku Blue Office.

„Połączenie galerii handlowej z powierzchnią biurową to rozwiązanie, które jest bardzo dobrze odbierane przez wielu pracowników, m.in. dzięki wygodnemu dostępowi do bogatej oferty gastronomicznej i możliwości dokonania szybkich zakupów pierwszej potrzeby. Blue Office, jako część jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych galerii handlowych w Warszawie, jest dzięki temu atrakcyjnym obiektem dla najemców szukających korzystnych warunków najmu i dobrze skomunikowanej lokalizacji blisko centrum, dodatkowo z dużą  liczbą bezpłatnych miejsc parkingowych” – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Blue Office oferuje blisko 32 000 mkw. powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach. Obiekt zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, stanowiąc część kompleksu handlowego Blue City. Na powierzchniach wspólnych części biurowej znajdują się dwie nowocześnie urządzone strefy wypoczynku przeznaczone do dyspozycji najemców. Pracownicy mogą również korzystać z bezpłatnego parkingu, a także specjalnego programu lojalnościowego Projekt Sąsiad 2.0, który umożliwia korzystanie ze zniżek w sklepach w centrum handlowym. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good. Właścicielem obiektu jest spółka Blue Office Sp. z o.o..

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ