Precyzja od Matrix’a

Dla profesjonalnego kolarza mierzenie wydajności jest wszystkim. Nowy CXP Target Training Cycle marki Matrix oferuje precyzyjne śledzenie, z pomiarami z dokładnością do 3%.

CPX marki Matrix precyzyjnie śledzi parametry docelowe ćwiczeń, takich jak waty, tętno, obroty na minutę, odległość lub kalorie. Zapewnia spersonalizowane wskaźniki intensywności i postępu. Urządzenie oferuje różne programy, w tym ćwiczenia interwałowe, PACE, z kontrolą tętna, oparte na celach i Sprint 8 udostępniają ćwiczącym indywidualne opcje treningu.

Wąski rozstaw korb (Q-factor) optymalizuje ergonomię i zapewnia wrażenia jak podczas prawdziwej jazdy. Konstrukcja z tylnym, zabudowanym kołem zamachowym, które wymaga minimalnej konserwacji, wykorzystuje opór magnetyczny do płynnej i spójnej regulacji oraz pomiarów mocy z dokładnością 3%. Profilowana manetka obciążenia zapewnia wyczuwalny opór, umożliwiając szybkie zmiany. Intuicyjne regulatory pozwalają dostosować rower do każdego użytkownika. Ergonomicznie ukształtowane siodełko amortyzuje nacisk w punktach kontaktu. Komfortowa, wielopozycyjna kierownica ze zintegrowanym uchwytem na bidon symuluje różne uchwyty podczas rzeczywistych wyścigów szosowych.

Więcej na https://pl.matrixfitness.com/pl/

Źródło: materiały prasowe Matrix Fitness Polska

- REKLAMA -