Rusza kolejny moduł Akademii MultiSport

Sport couple doing plank exercise workout in fitness centrum. Man and woman practicing plank in the gym.

Już wkrótce odbędzie się II moduł Akademii MultiSport „Skuteczna sprzedaż produktów i usług we wszystkich strefach działalności, w tym sprzedaż i marketing treningów personalnych. Zarządzanie działem sprzedaży”. Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzielą się eksperci branży fitness tacy jak Sebastian Goszcz, Katarzyna Figuła oraz Krzysztof Pakulec.

Według raportu MultiSport Index 2019, już blisko 21 mln osób w Polsce jest aktywnych fizycznie. Rośnie również liczba ćwiczących minimum 5 razy w tygodniu, stanowiąc tym samym 19 proc. wszystkich Polaków (to o 3 p.p. więcej niż przed rokiem). Wraz z dynamicznie rozwijającą się branżą fitness, a także coraz większą świadomością Polaków w zakresie zdrowego i aktywnego trybu życia, rośnie zapotrzebowanie na coraz bardziej wykwalifikowaną i kreatywną w działaniu kadrę menadżerską obiektów sportowo-rekreacyjnych.

– Głównym celem stworzenia Akademii MultiSport było wsparcie merytoryczne oraz wyposażenie naszych Partnerów w praktyczne, biznesowe umiejętności. Od czasu startu Akademii, czyli od 2017 roku, przeszkoliliśmy już ponad 1000 osób, wśród których 95 proc. potwierdziło, że wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia są wartościowe na tyle, że wykorzystywane są w codziennym zarządzaniu obiektami sportowo-rekreacyjnymi – mówi Wojciech Szwarc, Członek Zarządu Benefit Systems.

– Skuteczne prowadzenie działalności w branży fitness & wellness, w tym utrzymywanie efektywności wielu działań jednocześnie, wymaga systematycznego uzupełniania wiedzy biznesowej w wielu obszarach. W Polsce nie ma jednak zbyt wielu profesjonalnych szkoleń skierowanych stricte do osób zarządzających takimi obiektami. Zdając sobie z tego sprawę, postanowiliśmy stworzyć Akademię MultiSport, która porządkuje, wzmacnia oraz dostarcza nową wiedzę w najważniejszych biznesowo kwestiach – podsumowuje Wojciech Szwarc.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -