Polska Federacja Fitness zaprasza

Już w najbliższy czwartek, 14.07. rozpoczyna się zapowiadany wcześniej cykl spotkań w ramach inicjatywy Polskiej Federacji Fitness oraz powołanej przez PFF Rady Dialogu Branżowego. Spotkania będą miały na celu rozpoczęcie dyskusji na temat obecnej sytuacji na rynku – nie tylko związanej z kwestiami dot. COVID-19 oraz wszelkimi rozwiązaniami i działaniami, które, jako branża, możemy podjąć.

-Od początku wychodziliśmy z jednego założenia – #SilniejsiRazem. Więc idąc za ciosem – tylko RAZEM możemy podjąć skuteczne działania mające na celu polepszenie sytuacji naszego sektora – mówią przedstawiciele PFF.

Spotkanie odbędzie się w Łodzi w Saturn Fitness Manufaktura [CH MANUFAKTURA]
w godz. 12-15.00. Obowiązują zapisy. Spotkanie skierowane jest do właścicieli i zarządzających klubami fitness oraz innymi obiektami sportowymi.

Spotkanie podzielone będzie na 2 części: omówienie obecnej sytuacji rynkową oraz rozmowa o tym, czego możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Będzie także mowa o rozwiązaniach, jakie PFF proponuje. PFF przedstawi również wnioski z analiz dotychczasowego rynku fitness w Polsce.

-Zaproszenie na w/w spotkanie kierujemy do obiektów z całej Polski. Z racji ograniczonej ilości miejsc oraz dużego zainteresowania jeszcze przed publikacją w/w informacji, bardzo prosimy o wysłanie informacji o chęci uczestnictwa na adres: kontakt@polskafederacjafitness.pl – informują organizatorzy.

Więcej informacji na https://polskafederacjafitness.pl/

Źródło: materiały prasowe
Fot. Charles Forerunner/ Unsplash

 

- REKLAMA -