Calypso Fitness na Trakcie

Kolejny obiekt marki Calypso Fitness Club zostanie otwarty w N-Park przy ul. Trakt Brzeski w Warszawie. Zajmie powierzchnię 1035 mkw. Planowane otwarcie centrum, którego inwestorem jest NAPOLLO, to I połowa 2019 r.

 

Obecnie pod marką Calypso Fitness Club działa 50 klubów w 21 miastach, w tym najwięcej w Warszawie. Priorytetem dla marki są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla klientów – blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu bądź spędzającego czas wolny. Wszystkie kluby znajdują się w kluczowych punktach miast, z miejscami parkingowymi i bardzo dobrą komunikacją.

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to pierwszy park handlowy pod tą marką w Warszawie, a drugi w aglomeracji warszawskiej – jesienią tego roku zostanie uruchomiony N-Park na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna o powierzchni najmu ponad 8000 mkw. Obiekt przy ul. Trakt Brzeski pomieści 6 do 8 lokali na powierzchni ponad 3000 mkw. Przy centrum powstanie parking naziemny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa, restauracja popularnej sieci oraz hotel.

„-Koncept N-Park to wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko bądź po drodze do domu klienta” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „-Obiekt przy ul. Trakt Brzeski, części drogi krajowej nr 2, powstaje w dzielnicy Warszawa-Wesoła, w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury usługowej, licznych osiedli mieszkaniowych i zabudowy jednorodzinnej. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z pobliskim Sulejówkem. W odległości do 10 minut drogi mieszka ponad 45 tys. osób. Obok oferty drogeryjnej i fitness, w centrum otwarty będzie również market spożywczy, znajdą się usługi i gastronomia.” – dodaje Dorota Beltrani.

Źródło: materiały prasowe Napollo/ N-Park

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ