Technogym nagrodzony

Firma ITP S.A. otrzymała nagrodę za ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe osiągnięte w 2018 roku dla marki Technogym. To wyróżnienie przyznane przez prezesa firmy Technogym Nerio Alessandri na oficjalnym wydarzeniu Technogym Vision 2021 w siedzibie firmy we Włoszech.

ITP S.A. od ponad 6 lat jest oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce, który z sukcesami wyposaża kluby fitness, hotele, apartamenty i siłownie firmowe. – ITP w swojej pracy z klientami stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Do tej pory, firmie zaufali m.in. tacy klienci jak CityFit, Just Gym, Fabryka Formy, My Fitness Place, Holmes Place oraz wielu innych – czytamy w informacji prasowej.

– Jesteśmy dumni, że po raz 5 z rzędu otrzymujemy nagrodę za wyniki sprzedażowe dla marki Technogym, bo to świadczy o tym, że kilka lat temu obraliśmy dobrą strategię i konsekwentnie ją realizowaliśmy

– komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce.

– Dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i pracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Oczywiście takie wyróżnienia dodatkowo motywują nas do dalszej pracy i nie zamierzamy spocząć na laurach – dodaje Śliwowski.

Źródło: materiały prasowe ITP SA

- REKLAMA -