Pierwszy BioCircuit w Polsce – SLFit w Sandomierzu

W ostatni weekend miało miejsce oficjalne otwarcie Studia Treningu SLFit w Sandomierzu. Była to okazja do prezentacji pierwszej w Polsce instalacji maszyn TechnoGym BioCircuit.

Czym wyróżniają się maszyny BioCircuit?

– Maszyny BioCircuit marki TechnoGym służące do treningu obwodowego dostosowują się do ćwiczącej osoby, dokonując wcześniejszego pomiaru siły i wydolności organizmu. Dzięki możliwości monitorowania zmian poprzez aplikację MyWellness, skonfigurowaną z maszynami TechnoGym, łatwiej jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy
treningowe – mówi Sylwia Latkowska, właścicielka Studia SLFit.

Nowoczesne rozwiązania

Jak podkreśla właścicielka, Studio Treningu SLFit stawia przede wszystkim na komfort swoich klientów. Tworzy dla nich unikatowe miejsce, proponujące różnego rodzaju rozwiązania ruchowe. – Od ponad 2 lat pracujemy z treningiem EMS. Teraz pojawił się pomysł na rozbudowanie oferty o treningi na tak nowoczesnym sprzęcie jak BioCircuit – opowiada Sylwia Latkowska.

– SLFit jest miejscem, gdzie obecnie znajdują się najnowocześniejsze narzędzia pomagające w uzyskaniu jak najlepszych efektów treningowych, a także w znacznym stopniu, przeznaczone dla osób chcących poprawić stan zdrowia. Diagnostyka klienta i monitoring postępów to dla nas priorytet – dodaje Latkowska.

Źródło: materiały prasowe SLFit

 

- REKLAMA -