Pierwszy BioCircuit w Polsce – SLFit w Sandomierzu

W ostatni weekend miało miejsce oficjalne otwarcie Studia Treningu SLFit w Sandomierzu, podczas którego zaprezentowana została pierwsza w Polsce instalacja maszyn TechnoGym BioCircuit.

-Maszyny BioCircuit marki TechnoGym służące do treningu obwodowego dostosowują się do ćwiczącej osoby, dokonując wcześniejszego pomiaru siły i wydolności organizmu. Dzięki możliwości monitorowania zmian poprzez aplikację MyWellness, skonfigurowaną z maszynami TechnoGym, łatwiej jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy
treningowe – mówi Sylwia Latkowska, właścicielka Studia SLFit.

Jak podkreśla właścicielka, Studio Treningu SLFit stawia przede wszystkim na komfort swoich klientów, tworząc dla nich unikatowe miejsce, proponujące różnego rodzaju rozwiązania ruchowe. – Od ponad 2 lat pracujemy z treningiem EMS, a teraz pojawił się pomysł na rozbudowanie oferty o treningi na tak nowoczesnym sprzęcie jak BioCircuit – opowiada Sylwia Latkowska.

-SLFit jest miejscem, gdzie obecnie znajdują się najnowocześniejsze narzędzia pomagające w uzyskaniu jak najlepszych efektów treningowych, a także w znacznym stopniu, przeznaczone dla osób chcących poprawić stan zdrowia. Diagnostyka klienta i monitoring postępów to dla nas priorytet – dodaje Latkowska.

Źródło: materiały prasowe SLFit

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ