Personalizacja sprzętu treningowego

Customizacja i personalizacja sprzętu do ćwiczeń to stała pozycja w ofercie specjalizującej się od 15 lat w regeneracji maszyn treningowych Life Fitness firmy TOP-GYM.

„U nas klient może zamówić maszyny w dowolnym kolorze (ramy i tapicerki). Spójny wygląd maszyn treningowych i wnętrza klubu fitness intensyfikuje doświadczenia klubowiczów” – mówi właściciel TOP-GYM, Maciej Wolny. Personalizacja sprzętu jest szczególnie istotna z punktu widzenia właściciela klubu fitness, gdyż wzmacnia doświadczenia klubowiczów.

Customizacja i personalizacja sprzętu do ćwiczeń

W TOP-GYM mamy tego świadomość i regenerujemy sprzęt fitness z pasją i precyzją. Maszyny Life Fitness nie mają przed naszymi technikami żadnych tajemnic. U nas zamówisz sprzęt do ćwiczeń w dowolnym kolorze na życzenie

– opowiada Maciej Wolny.

TOP-GYM proponuje klientom szeroki wachlarz kolorystyczny maszyn treningowych zgodny z paletą RAL. – W dziale lakierni posiadamy najnowocześniejszy zespół kompresorowy wraz z systemem filtracyjnym. Zapewnia techniczne sprężone powietrze, pozbawione wilgoci, oleju i cząstek stałych. Tak przygotowane powietrze gwarantuje wręcz sterylną aplikację powłok lakierniczych. Do zabezpieczania metalu przed korozją stosujemy najwyższej jakości epoksydowe powłoki antykorozyjne – tłumaczy Wolny.

Poznaj wszystkie korzyści współpracy z TOP-GYM

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -