Core Health & Fitness, jeden z producentów i dystrybutorów komercyjnego sprzętu fitness informuje o uruchomieniu biura bezpośredniej sprzedaży na terenie Polski. Nowa spółka będzie prowadzić działalność pod nazwą Core Health & Fitness Sp. z o.o.

Celem nowego oddziału producenta jest prowadzenie sprzedaży asortymentu marek Star Trac®, StairMaster®, Nautilus® i Schwinn® oraz usług dodatkowych dla wszystkich zainteresowanych klientów. Core Health & Fitness wyjaśnia, że Polska to jeden z najszybciej rozwijających się rynków fitness w Europie, dlatego producent wierzy, że obecny kierunek bezpośredniego przedstawicielstwa w Polsce przyniesie wiele nowych wyzwań i wartościowych projektów.

Organizacją całej operacji zajmuje się Maciej Dufrat, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży w Polsce. Maciej zaczął swoją karierę w branży fitness w 2004 roku w firmie Nautilus Polska Sp. z o.o., prowadzącej kluby fitness w Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim jako instruktor zająć grupowych i trener personalny. Na przestrzeni lat pracy w Nautilus Polska awansował do roli menadżera klubu. W ostatnich latach Maciej pracował dla wyłącznego dystrybutora marki Star Trac® i Spinning® w Polsce. Ponad 9 lat zdobywał szlify w sprzedaży, negocjacjach, zarządzaniu zespołem, był również uczestnikiem wielu kursów w tym Sales Manager Program organizowanym przez Harvard Business Review oraz konferencji i targów branżowych takich jak IHRSA i IHRSA Europe.

“Znam polski rynek fitness bardzo dobrze, a teraz, mając bezpośrednią reprezentację producenta tu na miejscu, widzę wspaniały potencjał we współpracy z Core Health & Fitness. Ten fakt stwarza jeszcze większe możliwości przygotowania dla naszych klientów atrakcyjnych ofert, stabilnych warunków współpracy oraz skrócenia czasu realizacji zamówień i usprawnienia łańcucha dostaw. Jestem zaszczycony byciem częścią zespołu Core Helath & Fitness na stanowisku dyrektora sprzedaży.” – wyjaśnia Maciej Dufrat

John Gamble, dyrektor zarządzający na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę komentuje: -Jesteśmy zachwyceni faktem prowadzenia bezpośredniej sprzedaży w Polsce. Wierzymy, że przy pomocy Macieja nasze bezpośrednie działania umocnią markę Core Health & Fitness na rynku polskim oraz dostarczą klientom kompleksowego asortymentu i wsparcia, którego potrzebuje ich biznes.

- REKLAMA -