Nowe kluby w portfolio Medicover

Do portfolio Medicover dołączają, na zasadzie franczyzy, dwa nowe kluby w Łodzi. Dzięki nowym otwarciom Medicover będzie prowadzić w Łodzi już trzy, a w skali kraju łącznie 12 klubów, pod marką Calypso Fitness Club.

Pierwszy nowy klub sieci Calypso Fitness Club został otwarty 2 listopada 2021 roku na terenie kompleksu biurowego Brama Miasta. Kolejny, tej sieci, rozpocznie działalność 19 listopada, w kompleksie biurowym Imagine.

Konsekwentne inwestycje w kluby

Medicover od kilku lat konsekwentnie inwestuje w kluby fitness, a także rozwija ofertę pakietów sportowych dla firm. Firma była już obecna na łódzkim rynku fitness. Prowadzi m.in. w systemie franczyzowym klub pod marką Calypso Fitness Club przy ul. Piotrkowskiej 293/305 (na terenie obiektu Ogrody Geyera). Po otwarciu dwóch nowych klubów w Łodzi będą działały łącznie trzy obiekty pod tą marką. Wszystkie zarządzane przez firmę Medicover w systemie franczyzowym.

Oprócz tego w sportowym portfolio firmy Medicover w Łodzi znajdują się trzy kluby należące do ogólnopolskiej sieci Just GYM, przejętej przez Medicover we wrześniu 2021 roku, a także 9 klubów Fit Forma (z czego dwa w budowie), które dołączyły do sportowego katalogu firmy medycznej z początkiem listopada br.

Nowe kluby Calypso Fitness Club w Łodzi to, jak czytamy w informacji prasowej, wysokiej jakości obiekty sportowe. Oferują one m.in.: strefy cardio, wolnych ciężarów, funkcjonalne, przestrzeń do zajęć fitness, klatkę do Cross Trainingu, strefę relaksu i sauny. Kluby zapewniają szeroką ofertę zajęć indywidualnych i grupowych, opiekę doświadczonych trenerów, nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała oraz bezpłatną opiekę dla dzieci w strefie Kids Play.

Nowe kluby Calypso Fitness Club w Łodzi są szansą na zwiększenie naszej biznesowej obecności na lokalnym rynku. Dla ćwiczących jerst to szansa na skorzystanie z jeszcze większej i ciekawszej sportowej oferty. Sukces klubu Calypso Fitness Ogrody Geyera, ale i dobre prosperowanie innych łódzkich klubów, które mamy w portfolio, pokazały nam, że łodzianie chcą kompleksowo dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Łodzianie cenią sport i rekreację na najwyższym poziomie. Chcemy nadal odpowiadać na te potrzeby i tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia wszystkich zainteresowanych

– mówi Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych w Medicover Polska.

Jak informuje Medicover,  w ramach ogólnopolskiej oferty klubów sportowych operator organizuje zajęcia w taki sposób, aby osoby w różnym wieku, również te, które nie miały wcześniej doświadczeń treningowych, czuły się komfortowo i mogły podjąć indywidualnie proponowane im aktywności.

Konsekwentne budowanie biznesowej pozycji w branży fitness firma medyczna argumentuje holistycznym podejściem do kwestii zdrowia, którego istotnymi elementami pozostają sport i aktywność fizyczna, naturalne metody zapobiegania wielu chorobom.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -