Just GYM – nowe lokalizacje

1 czerwca Just GYM otwiera kolejne dwie lokalizacje. W ten sposób obejmuje już 21 obiektów fitness w całej Polsce.

Na koniec 2020 roku sieć miała 17 klubów. Od 1 kwietnia 2021 roku do rodziny klubowiczów Just GYM dołączyli pasjonaci fitnessu z klubu z Łodzi ul. Piotrkowskiej 155 i Gdyni ul. Unruga 1. 1 czerwca 2021 otworzą się kolejne lokalizacje. Tym razem w Poznaniu i w Warszawie.

Jak czytamy w informacji prasowej, nowe kluby w sieci są znaczące dla umocnienia obecności już działających klubów w miastach takich jak Warszawa, Poznań i Łódź. Pokazują jednocześnie, tym bardziej teraz, jak radość z treningów i prężność działania całej sieci, jest ważna dla dobrego samopoczucia ćwiczących.

Just GYM Bułgarska 17

Jedna z najnowszych inwestycji Just GYM zostanie otwarta 1 czerwca
przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Klub mieści się na miejskim Stadionie, znanym z
rozgrywek lokalnej pierwszoligowej drużyny piłkarskiej Lecha Poznań. Just GYM zajął tam
powierzchnię około 1700 m2 i jest drugim klubem otwartym w tym mieście.

Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki można wykorzystać połączenie sportu rekreacyjnego jakim jest fitness, jednocześnie wpisując się w sport zawodowy realizowany na piłkarskim Stadionie dobrze znanym w całej Wielkopolsce

– mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

Również i tym razem zachowanie charakteru adaptowanego obiektu ma swoje
odzwierciedlenie w wykorzystanych elementach architektonicznych. Nowoczesna,
wygodna, industrialna powierzchnia, wzbogacona wizualnymi elementami lokalnymi
zapewnia wygodne i ciekawe miejsce do codziennej aktywności. W Poznaniu na ulicy Bułgarskiej wiodącym atrybutem została „lokomotywa” nawiązująca do akcentów obecnych na obiekcie.

Just GYM Rosoła 63

Kolejnym obiektem otwieranym również 1 czerwca jest Just GYM Warszawa usytuowany na Ursynowie przy ulicy Rosoła 63. Również w tym obiekcie, tak jak w poprzednim warszawskim na ulicy Dziekońskiego 1, zawarty został element z otaczającego krajobrazu podtrzymującego lokalną narrację wszystkich klubów w sieci. Lokal jest położony na dwóch piętrach, a otwarte przestrzenie oraz spora ilość światła dziennego wpadającego przez liczne przeszklenia, sprawia, że to miejsce jest idealne do spędzenia wolnego czasu. Każdy chętny może realizować trening na jednej z 12 stref treningowych przy udziale najnowszych sprzętów fitness marki Matrix, Core i ESCAPE.

Just GYM Rosoła

Kluby w Gdyni i Łodzi

Uruchomione z dniem 1 kwietnia 2021 lokalizacje w Gdyni na ulicy Unruga oraz Łodzi na
ulicy Piotrkowskiej to nowe kluby, które już zdobyły rzesze klientów. Trzecia lokalizacja w
Łodzi i pierwsza w Gdyni, a jednocześnie druga na Pomorzu obok Słupska, to wyjście
naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów, jak podkreślają osoby zarządzające siecią.

Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy kolejne kluby na śląsku oraz w województwie lubuskim. Pomimo obecnej „trudnej” sytuacji epidemicznej realizujemy otwarcia zgodnie z zawartymi wcześniej kontraktami, a to głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców

– mówi Paweł Ciszek.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -