Cross Fit całodobowo

„Miasto, w którym zacierają się granice” – Szczecin. To tu na początku roku powstał jeden z najnowocześniejszych klubów Cross Fit w Polsce. CF Prawy Brzeg dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu technicznemu jest otwarty dla klientów przez 24 godziny na dobę, co jest nowością w Szczecinie. Rozbudowany system monitoringu dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa dla osób odwiedzających klub i ich pojazdów zaparkowanych na parkingu.
Zajęcia Crossfit odbywają się w grupach podzielonych zależnie od stopnia zaawansowania: INTRO (początkujący) oraz MIX (średniozaawansowani razem z pro). Oprócz zajęć stricte crossfitowych wdrażane są treningi Mobility, Stretching oraz zajęcia ogólnorozwojowe i wzmacniające na różnych poziomach wytrenowania.
Firma Del Sport, jako sponsor strategiczny, zadbała o dostarczenie certyfikowanego sprzętu amerykańskiej firmy TKO, przeznaczonego do zajęć Cross Fit: sztangi o wytrzymałości 208 000 PSI z łożyskami igiełkowymi, bumpery, kettle i wiele innych. Nad kondycją fizyczną oraz sprawnością ruchową swoich podopiecznych czuwa wykwalifikowana i pozytywnie zakręcona kadra trenerska. Trzymamy kciuki za „prawy brzeg” i polecamy!

 http://www.cfprawybrzeg.pl

- REKLAMA -