Dres od Podolskiego

Już w najbliższy weekend we wszystkich sklepach sieci ALDI w sprzedaży znajdzie się kolekcja odzieży stworzonej przez Łukasza Podolskiego. Klienci będą mogli kupić wygodne ubrania z kolekcji 10 LP, zaprojektowanej z myślą o dzieciach i dorosłych, którzy cenią sobie swobodę oraz wysoką jakość w korzystnej cenie.

– Aktualna sytuacja wpłynęła na zmianę naszego stylu życia, ale to nie oznacza, że mamy rezygnować ze wspólnych aktywności. Dostępna od 9 maja w naszej ofercie, kolekcja zaprojektowana przez jednego z mistrzów świata footballu, na pewno świetnie sprawdzi się w trakcie ich wykonywania. Mistrzowska jakość tych ubrań i ich atrakcyjna cena idealnie pokrywają się z tym, co ALDI na co dzień oferuje klientom, dlatego wierzymy, że ta oferta również przypadnie im do gustu – mówi Agnieszka Prochota, Dyrektor Pionu Zarządzania Kategoriami ALDI Polska.

– Kiedy rozpoczęliśmy pracę nad kolekcją w ubiegłym roku, świat był innym miejscem. Wiele się zmieniło w bardzo krótkim czasie, ale życie mimo to toczy się dalej, po prostu inaczej. Dzieci wciąż wstają codziennie rano, chcą się bawić, chcą się poruszać, obojętnie czy to w domu, czy na zewnątrz, czy z kilkoma osobami, czy sam na sam z piłką – wyjaśnia Łukasz Podolski – piłkarz, były reprezentant Niemiec, właściciel marki Strassenkicker – Chciałem zrobić coś dla młodych rodzin. Chciałem, żeby wielu ludzi otrzymało super jakość w najlepszej cenie. Chciałem, żeby te produkty były dostępne dla wszystkich – dodaje.

W skład kolekcji zaprojektowanej przez Łukasza Podolskiego wchodzą bluzy męskie, spodnie, T-shirty w barwach narodowych w dwóch wariantach kolorystycznych, a także produkty skierowane do najmłodszych, takie jak: bluza dziecięca, długie spodnie, krótkie spodenki, T-shirty. Dodatkowo w ofercie dostępne są również akcesoria takie jak czapki, saszetki-nerki. Kolekcja dostępna jest we wszystkich sklepach sieci do wyczerpania zapasów.

 

- REKLAMA -