Niech twój klub będzie smart

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz wyróżnić się na tle konkurencji? Digitalizacja siłowni pozwoli na pozyskanie nowych klientów oraz możliwości. Dzięki systemowi czujników SOLO Workout możesz zmienić każdą maszynę treningową w inteligentny sprzęt, a swój klub w Smart Gym.

Modernizacja sprzętu niskim kosztem

Aby wprowadzić do swojej siłowni czujniki SOLO Workout nie musisz wymieniać sprzętu na nowy. System pozwala zmienić dowolną maszynę w inteligentny sprzęt do ćwiczeń. Dzięki niemu uzyskasz statystyki odnośnie eksploatacji maszyn – jej popularności, ilości powtórzeń, czasu użytkowania i wiele innych przydatnych danych. Aplikacja SOLO Workout jest całkowicie bezpłatna i dostępna na systemach Android oraz IOS. Administratorzy klubu otrzymują dostęp do panelu, w którym mogą sprawdzić m.in. popularność oraz obłożenie maszyn treningowych.

Zwiększ atrakcyjność swojego klubu

Trening z aplikacją SOLO Workout nie tylko pozwoli ci zebrać ważne dane, które pomagają w podejmowaniu dalszych decyzji biznesowych, ale też bardziej zaangażuje klientów. Aplikacja SOLO pozwala na utworzenie własnego planu treningowego. Dostępne są również filmy instruktażowe, prezentujące poprawne wykonanie wybranego ćwiczenia. Opcja treningu dowolnego daje swobodę wykonywania ćwiczeń bez konieczności układania planu. Poza zbieraniem danych takich, jak liczba powtórzeń, serii, dynamika ruchu, czas poświęcony na ćwiczenia, użytkownicy mogą śledzić swoje postępy. Dzięki zebranym danym ćwiczący mogą rywalizować, między sobą oraz dzielić się swoim progresem treningowym, co może zmotywować ich do dalszych treningów.

Zalety digitalizacji siłowni

Korzyści z używania systemu czujników SOLO Workout jest wiele. Po pierwsze, zwiększa się komfort użytkownika – komunikacja między nim a trenerem jest ułatwiona, a śledzenie własnych postępów jest proste i intuicyjne.

Jednak najważniejszą zaletą jest wyróżnienie się na tle konkurencji. SOLO Workout z pewnością przyciągnie wielu użytkowników do nowoczesnej siłowni stosunkowo niskim kosztem modernizacji.

Producent – soloworkout.com, dystrybutor – top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -