DFE FITNESS 24h – kontrola dostępu z najwyższej półki

DFE FITNESS 24H to marka dedykowana branży wyposażenia klubów fitness i siłowni.  Jej celem jest dostarczanie sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń technicznych obiektów. Oferuje nowoczesne systemy kontroli wejścia i dostępu, takie jak śluzy osobowe i rowerowe oraz furty i bramki dostępowe.

 

Zastosowanie jej urządzeń daje gwarancję skutecznego ograniczenia wejść osób nieupoważnionych oraz bez opłaconych karnetów i tym samym zapewnia wymierne korzyści finansowe. Flagowym rozwiązaniem jest Automatyczna Recepcja 24h, która dzięki zastosowaniu urządzeń oferowanych przez DFE Fitness 24h umożliwia otwarcie klubów samoobsługowych oraz czynnych całą dobę.

DFE FITNESS 24H to nie tylko rozwiązania produktowe, ale również szerokie wsparcie doradcze projektowe i techniczne, włącznie z personalizacją urządzeń na specjalne zamówienie. Świadczone usługi są kompleksowe, a dzięki 10-letniej gwarancji i serwisowi 24h na terenie całego kraju, dają pewność niezawodnego użytkowania urządzeń przez długie lata.

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900/

Źródło: materiały prasowe DFE Fitness 24 h

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ