Na sportowo w Nadarzynie

Spotkanie branży sportowej, konferencje i seminaria, sesje rozmów B2B, program Hosted Buyers, a także przegląd nowości rynku produktów i usług sportowych oraz możliwość zaprezentowania swojego biznesu przed tysiącami odwiedzających – to najważniejsze powody, dla których na targach GO ACTIVE po prostu trzeba być. Największe w Polsce targi sportowe odbędą się w dniach 18–20 maja br. w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Wśród gwiazd imprezy będą Ewa Chodakowska i Joanna Jędrzejczyk.

Tekst: Michał Kaczor
Zdjęcie: materiały prasowe Go Active Show

Go Active Show powraca. W maju odbędzie się druga edycja tego imponującego sportowego wydarzenia, łączącego klasyczne targi B2B z wielkim sportowym show. Filarami imprezy będą: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki. W show udział wezmą gwiazdy różnych dyscyplin sportu, na czele z Ewą Chodakowską i Joanną Jędrzejczyk. Targi skierowane są do dużej grupy docelowej: przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży sportowej, osób uprawiających sport – amatorsko, profesjonalnie, jak i tych, które dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Poprzednia edycja wydarzenia cieszyła się ogromną popularnością – w Go Active Show udział wzięło 28 356 osób.

Od fitnessu po KSW

W tym roku impreza została podzielona na wypełnione atrakcjami dla amatorów i profesjonalistów strefy tematyczne. W każdej z nich spotkamy profesjonalnych instruktorów oraz gwiazdy sportu, które swoim przykładem będą zachęcać i inspirować innych do różnych aktywności sportowych. Znane nazwiska oraz bogaty program zawodów, pokazów, ćwiczeń i warsztatów przyciągną na targi tysiące odwiedzających. To doskonała szansa dla wystawców do promocji produktów i usług bezpośrednio wśród potencjalnych klientów. W Fitness Arenie zaprezentowany zostanie klasyczny fitness, a także pilates, joga, jumping fitness oraz pole dance. Odbędą się tutaj ćwiczenia i pokazy przygotowane przez gwiazdy sportu oraz kluby fitness. Swoją niespodziankę szykuje Ewa Chodakowska, która podczas poprzedniej edycji, wraz z ponad 2000 miłośników fitnessu, biła rekord Guinnessa.

W tym roku gwiazda planuje coś równie spektakularnego. Na targach nie zabraknie też rywalizacji sportowej. Odbędą się m.in. Międzynarodowe Zawody Kettlebell oraz Mistrzostwa Polski Pole Dance. Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness do sportowej rywalizacji staną natomiast kluby z całej Polski, które zaprezentują pokazowe, autorskie lekcje fitnessu prowadzone przez kilkuosobowe teamy instruktorskie. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Wydarzenie będzie więc kolejną doskonałą okazją do zaprezentowania swoich metod i programów treningowych tysiącom potencjalnych klientów. W Aqua Arenie pokazany zostanie coraz popularniejszy trend w fitnessie, czyli aqua fitness. Fight Arena to miejsce, w którym spotkają się prawdziwi wojownicy – wśród nich mistrzyni Europy i świata Joanna Jędrzejczyk, która zaprezentuje swój nowy program treningowy. Odwiedzający zobaczą pokazy sztuk walki: KSW, boks, karate, kravmagę, brazylijskie ju-jitsu i tajski boks. W Strong Arenie zaplanowano zmagania strongmanów oraz zawody armwrestlingu. W programie także ekstremalny, morderczy wyścig Deathrun, czyli 40 przeszkód: błoto, liny, opony i ściany. W sumie pięć kilometrów skomplikowanej trasy. Bodybuilding Arena wypełni się najlepszymi kulturystami z Polski i Europy, którzy wezmą udział w międzynarodowych zawodach. W CrossFit Arenie stanie 20 docków. W każdym z nich na odwiedzających czekać będzie 15 różnych ćwiczeń, których będą mogli spróbować pod opieką profesjonalnych trenerów personalnych. Strefa Health Life Cooking ma kusić smakami i zapachami. Kucharze zaprezentują diety dopasowane do konkretnych treningów, a sportowi idole pokażą swoje ulubione potrawy. Promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci odbędzie się w Kids Zone. Tutaj rodzice będą mogli powierzyć swoje dzieci opiece profesjonalnych animatorów na czas zwiedzania wystawy. Dzięki prowadzonym w strefie animacjom najmłodsi będą mogli bawić się w najlepsze.

Dla profesjonalistów branży

Show z udziałem gwiazd sportu będzie dla branży przede wszystkim świetną okazją do promocji swojego biznesu, zbudowania relacji, zdobycia kontraktów handlowych, a także zobaczenia nowinek rynkowych i zainspirowania się do działania.

W jego programie przewidziano konferencje i seminaria dla branży. Rozmowom biznesowym sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana Strefa Spotkań, w której wystawcy będą mogli w komfortowych warunkach porozmawiać ze swoimi potencjalnymi partnerami. Kolejnym ułatwieniem rozmów biznesowych będzie możliwość umówienia się na spotkanie z wystawcą za pomocą internetowej platformy, która umożliwi swobodną prezentację firmy – zamieszczanie zdjęć, filmów oraz tekstu.

Program Hosted Buyers

Wystawcy targów będą mogli wziąć również udział w programie Hosted Buyers. To rodzaj programu matchmakingowego, który polega na moderowanych spotkaniach biznesowych wystawców z polskimi i zagranicznymi handlowcami.

Program towarzyszy większości imprez targowych organizowanych w Ptak Warsaw Expo i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno po stronie wystawców, jak i zagranicznych kontrahentów.

Dzięki udziale w programie wielu wystawców z pewnością osiągnie na targach swoje cele biznesowe, wracając z Go Active Show z obiecującymi kontaktami lub podpisanymi kontraktami handlowymi.

Targi Sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18–20 maja w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Szczegóły i bilety na stronie wydarzenia: www.goactiveshow.pl

- REKLAMA -