Dzisiaj rozpoczyna swoją działalność Human, nowy klub fitness w Łodzi. Miejsce, które zapowiada się dość wyjątkowo i to nie tylko ze względu na lokalizację – zabytkową fabrykę włókienniczą. “Tworzymy miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek i holistyczne podejście do jego życiowej kondycji, rozumianej jako nierozerwalne połączenie sfer fizycznej i mentalnej” – czytamy na stronie internetowej nowego miejsca na mapie Łodzi.

Twórca Human Club, Mateusz Stypułkowski, chce zaproponować zupełnie inną jakość od tej, którą proponują dzisiejsze kluby fitness. – W Human człowiek jest najważniejszym elementem.
Ścieżkę zdrowia traktujemy tu dosłownie. Od diagnostyki (morfologia, badania genetyczne) przez badania wydolnościowe, zakresy ruchowe. Lekarze, fizjoterapeuci, rehabilitanci w human pomogą klientom zarówno w adaptacji do uprawiania sportu, jak i w przejściu na mistrzowski poziom – mówi Stypułkowski.

Human ma ambicję stworzyć społeczność, zbudować relacje. “Symbolem tej filozofii są nasze zajęcia grupowe HUMAN ARENA H2 (Head-to-head) – autorskie programy treningowe dla spełniających się na polu rywalizacji. Powrót do antycznej areny, gdzie człowiek jest autorytetem, wzorcem, przeciwnikiem i najlepszym narzędziem treningowym”

Human oferuje klientom blisko 250 godzin różnorodnych zajęć w miesiącu, w tym m.in. przygotowanie do triathlonu, muzykoterapię, dwubój, balet, tabatę, indoor cycling, zumbę, zajęcia dla seniorów, cross, trening rehabilitacyjny… Długo by można jeszcze wymieniać.


Rys. Strefy klubu Human (powierzchnia całkowita 1800 mkw.)
1. strefa performance, czyli główna arena Human,
2. studio fitness,
3. 120 mkw. profesjonalnej maty,
4. strefa Bike
5. strefa fizjoterapii
6. studio treningu EMS,
7. studio Mental

Obiecujemy Human przetestować na własnej skórze 🙂 Wywiad z Mateuszem Stypułkowskim i prezentacja klubu już w marcowym wydaniu Magazynu Fitness Biznes.

- REKLAMA -