Na czym będą trenować w CityFit?

Niedawno w warszawskim CityFit udostępniono kilka nowych stref treningowych, które wyposażono w sprzęt marki DARE.  Amatorzy treningu znajdą w CityFit m.in. takie konstrukcje, jak RIG CrossFit, RIG OCR i DARE BRIDGE.

Dla fanów crossfitu

RIGCrossFit to unikalna, ponad 10-metrowa konstrukcja, przeznaczona do treningu typu crossfit. RIG wyposażono jest w 8 stanowisk do siadów i dużą ilość drążków. Pozwala to na jednoczesny trening dużej grupy osób. Dzięki wysokości – 5 m – można na RIG-u zrealizować wymagający trening na linach oraz kółkach gimnastycznych.

Dla fanów OCR

RIG OCR przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się np. do biegów OCR. Jest to też sprzęt, który można wykorzystć do do treningu typu crossfit. RIG wyposażony jest w poziomą drabinkę na różnych wysokościach, co z pewnością pozwoli na przeprowadzenie efektywnego treningu.  Konstrukcja OCR posiada również specjalne 2 stanowiska z wbudowanym podestem.

Dla fighterów

DARE BRIDGE to gratka dla prawdziwych fighterów, którzy trenują boks, kick-boxing albo inne sztuki walki. BRIDGE to potężna, stabilna konstrukcja, która posiada możliwość podczepiania dużej liczby worków bokserskich.

Dla porządku

Uzupełnieniem instalacji jest specjalny system przechowywania. Do kompletnego treningu niezbędne są akcesoria, które klienci CityFit znajdą na specjalnych półkach do tego przeznaczonych. Dzięki nim wszystkie drobne sprzęty mają zapewnione swoje miejsce, co pomaga utrzymać porządek i oferuje wygodę w korzystaniu z tego sprzętu.

Tu możesz przeczytać o innej realizacji marki DARE – Reha Forma w Bielsku-Białej

Kontakt: Kamil Kramek, tel. +48 517 668 517, info@darefitness.eu

 

- REKLAMA -