Obwód MILON Premium na sprzedaż

Do sprzedaży unikalny innowacyjny system treningu obwodowego. Ultra nowoczesna wersja siłowni. Spraw, żeby twój klub wszedł na najwyższy poziom technologiczny.

Sprzęt pochodzi z 2014 roku i jest utrzymany w wyjątkowo dobrym stanie. W skład całego zestawu wchodzi zestaw 6 urządzeń siłowych (dwugłowy uda, czworogłowy uda, klatka piersiowa, brzuch, górny odcinek pleców, dolny odcinek pleców), 6 urządzeń cardio (3 rowerki i 3 crosswalkery), wieża treningowa oraz komputer trenerski.

W ogłoszeniu podano cenę brutto. Cena netto to 340 tys. zł. Zestaw sprzedawany jest jako sprzęt medyczny do kinezyterapii. Cena do negocjacji! OKAZJA! Wartość rynkowa to około 400-420 tys. zł netto.

Szczegółów dotyczących sprzętu udzielamy pod nr tel.: 696-127-271

Milon to przede wszystkim fachowa wiedza i lata badań nad biomechaniką, fizjologią i efektywnością wysiłku fizycznego, podana w postaci wysokiej klasy sprzętu treningowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono koncepcję łatwego, efektywnego i bezpiecznego treningu obwodowego.

Podstawą jest tu obwód siłowo – wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu: sześciu maszyn siłowych, na których użytkownicy ćwiczą po 1 minucie (6 x 1) na główne partie mięśniowe, sześciu maszyn cardio (3 x rower, 3 x crosswalker), na dwóch z nich użytkownicy ćwiczą po 4 minuty (2 x 4).

Ogłoszenie

- REKLAMA -