Matrix Workout Tracking Network

Aplikacja Matrix Workout Tracking Network pozwoli twoim klientom odbierać powiadomienia push i dane z ich ulubionych aplikacji fitness w jednym miejscu, a ty możesz nagradzać ich za aktywność. Takie rozwiązanie sprawia, że twój klub staje się centrum ich życia w stylu fit.

Workout Tracking Network gromadzi dane członków klubu pochodzące ze sprzętu do ćwiczeń  i innych aplikacji w jednym miejscu. Dzięki temu użytkownicy zyskują uznanie za swoją ciężką pracę. Sieć ułatwia też członkom klubu dopingowanie swoich znajomych na portalach społecznościowych oraz dołączanie się do wyzwań w danym obiekcie, co z kolei umożliwia budowanie koleżeńskich relacji poprzez współzawodnictwo. Workout Tracking Network przechwytuje statystyki członków klubu i wyświetla je w intuicyjny, graficzny sposób, aby użytkownicy mogli monitorować swoje postępy. Aplikacja ta to również ułatwione zarządzanie obiektem. Aplikacja Workout Tracking Network ułatwia zarządzanie wejściami gości, powiadomieniami aktywnymi, harmonogramami zajęć, kalendarzami obiektów, wyzwaniami dla członków i wieloma innymi elementami. Możesz nawet wyświetlić obraz aktywności członków z bieżącej chwili i sprawdzać raporty miesięczne, aby dowiedzieć się, czy członkowie korzystają z twoich ofert.

Więcej na temat Matrix Workout Tracking Network na https://pl.matrixfitness.com/pl/connected-solutions/workout-tracking-network

 

- REKLAMA -