Zdrofit Fort Wola: największa przestrzeń treningowa w Warszawie

Marka Zdrofit poszerzyła swoją ofertę o nowy klub usytuowany na pograniczu Woli i Bemowa. Na 1600 m kw. znajdziemy najwyższej klasy sprzęt Technogym, koncepcję Technogym Group Cycle, salę fitness oraz rozbudowaną strefę relaksu z dwiema saunami, ścianą solną i maszyną do lodu.

Oficjalne otwarcie klubu Zdrofit Fort Wola miało miejsce 9 lutego 2024 roku. Do dyspozycji klubowiczów oddano:

  • strefę funkcjonalną, siłową i cross,
  • innowacyjną salę rowerową z systemem multimedialnym, oświetleniowym i możliwością pomiarów,
  • przestronną, 200-metrową salę fitness, na której będą odbywały się różnorodne zajęcia grupowe – od wzmacniających, przez Body&Mind, taneczne i oparte na licencji Les Mills,
  • pierwszą w warszawskich klubach strefę dla pasjonatów dwuboju i trójboju siłowego, z najnowszym sprzętem do wyciskania, rwania i podrzutu,
  • rozbudowaną strefę relaksu z dwiema saunami, ścianą solną i maszyną do lodu.

Technogym Group Cycle

Dostępny w Zdrofit Fort Wola format rowerowy Group Cycle to wciągający i energiczny trening, zaprojektowany przez Technogym w taki sposób, by pozwalał szybko osiągnąć cele fitnessowe, ale też zapewniał wyjątkowe doznania.

Podczas sesji treningowej na umieszczonym w sali ekranie wyświetlają się wizualizacje przedstawiające parametry użytkowników. Wskaźniki zmieniają barwę dostarczając informacji o aktualnej intensywności wysiłku, wygenerowanej mocy, pokonanym dystansie, spalonych kaloriach oraz pozycji względem innych uczestników grupy.

Wszystkie dane są również przedstawione na konsoli LCD zamocowanej na każdym z rowerów. Prowadzący zajęcia instruktor może tworzyć własne programy treningowe lub skupić się przede wszystkim na motywowaniu grupy korzystając z bogatej biblioteki treningów. Trening Group Cycle cechuje rywalizacja oraz świetna zabawa.

Strefa funkcjonalna i siłowa

Strefa siłowa nowego klubu Zdrofit została wyposażona w nowoczesne maszyny Technogym z linii Pure Strength i Selection. Na urządzeniach tych ćwiczą osoby z całego świata, w tym ogromna liczba sportowców. Cenione są przede wszystkim za swoją perfekcyjną biomechanikę, jakość, ergonomię oraz design.

Pure to kompletna gama sprzętu z obciążeniem półwolnym, która idealnie pasuje do każdego profesjonalnego obszaru treningowego. Linia Technogym Pure przeznaczona jest dla sportowców, którzy chcą zmaksymalizować wyniki sportowe. Sprzęt spełnia najwyższe standardy w dziedzinie biomechaniki, ergonomii, trwałości i bezpieczeństwa oraz zapewnia optymalną trajektorię ruchu i odpowiedni rozkład obciążenia, dzięki czemu pozwala zmaksymalizować zaangażowanie mięśni.

Urządzenia z linii Selection cechuje stały opór we wszystkich zakresach oraz płynność ruchu. System Physiocam zmienia opór wyjściowy, aby podążać za naturalną krzywą siły. Tylne siedzenia sprzętu Selection  oferują ergonomiczne wsparcie dla kręgosłupa i dostosowują się do użytkowników o różnym wzroście. Podczas treningu w dedykowanych uchwytach można umieścić butelkę, telefon i rzeczy osobiste. Dzięki blokadzie na ręcznik zyskujemy pewność, że tapicerka pozostanie czysta i sucha.

Wszystkie przyciski, dźwignie i bolce są w jaskrawym, a więc łatwym do zauważenia, żółtym kolorze. Regulacja siedzenia jest tak cicha, płynna i wygodna, jak to tylko możliwe. Mniej zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z prostych instrukcji umieszczonych na sprzęcie, które krok po kroku pokazują, jak ustawić maszynę przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Nowy koncept klubu fitness

Zdrofit Fort Wola nie jest jedyną nową inwestycją sieci. W najbliższym czasie na warszawskim Wilanowie zostanie otwarte Studio Zdrofit. To nowy, kameralny koncept oferujący treningi wspierane technologią AI. Studio Zdrofit jako pierwsze miejsce w Warszawie będzie wyposażone w innowacyjny system zintegrowanych maszyn siłowych BIOCIRCUIT™ od Technogym. Wyjątkowy design i butikowy charakter miejsca gwarantują kameralną atmosferę, która jest wyróżnikiem na tle dużych obiektów rekreacyjnych.

Wyposażając nasze kluby fitness stawiamy na profesjonalny i sprawdzony sprzęt, który pomaga naszym klientom osiągać wyznaczone przez nich cele. Chętnie sięgamy także po najnowsze rozwiązania technologiczne. Studio Zdrofit będzie pierwszym naszym klubem, w którym będziemy korzystać ze wsparcia sztucznej inteligencji w postaci BIOCIRCUIT™ od Technogym. Zdecydowaliśmy się na ten system przede wszystkim ze względu na jego uniwersalność – przeprowadza on bezpiecznie i kompleksowo przez trening każdego, bez względu na kondycję i poziom zaawansowania – mówi Magdalena Szwed, wicedyrektorka ds. produktów Benefit Systems Oddział Fitness.

BIOCIRCUIT™ to nie tylko seria sprzętów fitness, lecz także zaawansowana metoda treningowa, której skuteczność została przetestowana i udowodniona. Podopieczny jest prowadzony przez całą jednostkę treningową za pomocą specjalnej aplikacji, która dopasowuje parametry urządzeń do osoby trenującej. Dzięki zastosowanej technologii, BIOCIRCUIT™ pozwala wyeliminować niektóre ćwiczenia u osób z określonymi problemami zdrowotnymi, a także pomaga w wykonaniu ostatnich powtórzeń pod koniec treningu, jeśli osoba ćwicząca tego potrzebuje.

To kolejne kluby z grupy Benefit Systems, w których znajdziemy różne rozwiązania technologiczne, co pokazuje, że lider na polskim rynku klubów fitness dostrzega potencjał w technologii, co jako Technogym, od lat promujemy i przekazujemy. Technologia jest przyszłością rynku fitness, o czym przekonują się wszyscy, którzy zaczynają z niej korzystać – mówi Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B w Polsce.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -