Diagnostyka w pakiecie

– Pakiet rekreacja i fitness jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych pacjentów oraz współpracujących z nami dietetyków i trenerów personalnych.

Osoby, które zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną odczuwały potrzebę zrobienia badań, ale nie do końca wiedziały, jakie to powinny być badania. Dlatego skorzystaliśmy z naszej wiedzy diagnostyczno-medycznej oraz zapytaliśmy osoby na co dzień zajmujące się tematem – dietetyka i trenera personalnego – jakie badania w tej sytuacji powinny być rekomendowane. Zebraliśmy informacje i stworzyliśmy pakiet badań (biorąc pod uwagę również ekonomię)- mówi lek. med. Agata Strukow, dyr. ds. Marketingu Medycznego Alab Laboratoria.

Pakiet przeznaczony jest dla osób zdrowych, które chcą zacząć aktywność fizyczną, lub tych, które chcą się skontrolować po pewnym czasie jej uprawiania. – Kierujemy go zwłaszcza do osób, które uprawiają sport rekreacyjnie (3-5 razy tygodniowo), chociaż oczywiście mogą te badania wykonać również bardziej aktywni. Ale dla np. dla maratończyków czy triathlonistów mamy inną propozycję badań – PAKIET SPORTOWCY – dodaje lek. med. Agata Strukow.

- REKLAMA -