Dla WOŚP: Prezes Runmageddonu posprząta ci chatę

Znany z odważnych pomysłów i ekstremalnych wyzwań Runmageddon zdecydował się wesprzeć WOŚP. Na licytację, z której dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiony został prezes Runmageddon S.A. Jaro Bieniecki, a w zasadzie jego usługi.

Runmageddon, jak wiele organizacji i firm, co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jednak tym razem, zaskoczył fanów ekstremalnego biegu z przeszkodami niecodzienną licytacją:

“Nie masz czasu na zmywanie garów, które od miesiąca zalegają w kuchni i przy okazji nie jest Ci obojętny stan polskiej służby zdrowia? Mamy dla Ciebie licytację, dzięki której ogarniesz bajzel w domu i wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!”

– taki opis przeczytać można na stronie licytacji dla WOŚP-u.

Przedmiotem licytacji jest trzygodzinna usługa sprzątania domu przez prezesa Runmageddonu, Jara Bienieckiego.

“Na co dzień miesza Runmageddończyków z błotem na trasach najpopularniejszego biegu przeszkodowego w kraju, ale pewnego dnia może wypucować na błysk najbardziej zapomniane przez mopa zakamarki mieszkania. Kto? Prezes Runmageddonu i RMG Gym, rasowy hardcorowiec – JARO BIENIECKI!”

Do 5 lutego br. osoby, które chcą wesprzeć WOŚP, mogą wziąć udział w licytacji i zapewnić sobie usługę sprzątania od twórcy Runmageddonu. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/prezes-runmageddonu-posprzata-ci-chate-11749633708

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -