Konferencja dla trenerów i instruktorów

Już pod koniec wakacji Polski Związek Trenerów Personalnych oraz Akademia Hipertrofii zapraszają na największe wydarzenie edukacyjne w 2021 roku.  Spotkanie dla trenerów i instruktorów odbędzie się w ramach wydarzenia Sport Camp organizowanego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 28-29 sierpnia 2021 roku.

Chcemy zakończyć wakacje z wielką edukacyjną BOMBĄ. Zaprosiliśmy do Polski ikonę sportów sylwetkowych oraz jednego z największych naukowców na świecie.

Brad Shoenfeld to najbardziej znany trener oraz naukowiec związany z treningiem budowania masy mięśniowej w USA.

Brad jest autorem wielu artykułów naukowych oraz książek. To także laureat prestiżowych nagród, które otrzymał za swoje osiągnięcia związane z treningiem i odżywianiem. Autor bestsellerów takich jak: MAX – MUSCLE PLAN czy NAUKA I PRAKTYKA W rozwoju hipertrofii.

Występ Brada i ponad 6-godzinne wykłady uzupełni olbrzymia dawka wiedzy od ekspertów takich, jak:

  • Paweł Głuchowski – obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów z zakresu hipertrofii, założyciel Akademii Hipertrofii.
  • Radosław Słodkiewicz – ikona polskiej kulturystyki, Mistrz Świata. Trener i mentor wielu profesjonalnych zawodników.
  • Tadeusz Sowiński – specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Autor ponad 3800 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.
  • Marek Fischer – absolwent dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień jest dietetykiem, pracującym z czołowymi polskimi sportowcami.

Wydarzenie stworzone zostało z myślą o trenerach personalnych, trenerach przygotowania motorycznego, instruktorach fitness i kulturystki. Jeśli jesteś amatorem budowania masy mięśniowej, to w tym wydarzeniu znajdziesz też wiele dla siebie.

Bloki tematyczne

Konferencja została podzielone na trzy bloki:

  • Trening hipertrofii,
  • Odżywianie,
  • Trening kobiet.

Rejestracja i bilety – LINK

Teksty autorstwa Pawła Głuchowskiego znajdziesz w najnowszych wydaniu Magazynu Fitness Biznes.

- REKLAMA -