Branża EMS głodna wiedzy

W ostatni weekend października we Wrocławiu, w hotelu The Bridge odbyły się warsztaty dla zaawansowanych „ Marketing, Sprzedaż i Zarządzanie w studiu EMS”, które poprowadził Dan Samek, twórca EMS Business Academy. Zainteresowanie było ogromne, a warsztaty szybko zostały wyprzedane.

Tym razem szkolenie przeznaczone było dla właścicieli, trenerów i menedżerów pragnących pogłębić swoją dotychczasową wiedzę oraz podnieść kwalifikacje w zakresie sprzedaży, zarządzania oraz marketingu w studiu EMS. Prowadzący, międzynarodowy charyzmatyczny coach Dan Samek postawił na interakcję. W trakcie warsztatów uczestnicy ćwiczyli różnego rodzaju scenariusze kontaktu z klientem odgrywając scenki rodzajowe. Dostali również przydzielone zadania do wykonania w grupach. Była to zatem również znakomita okazja do wymiany doświadczeń z prowadzenia studia treningu EMS oraz integracji rosnącego segmentu EMS w Polsce. Dla zaczerpnięcia oddechu wieczorem w sobotę 26.10 uczestnicy spędzili na EMS Boat & Fun Party.

– To już trzecie szkolenie Dana Samka w 2019 w Polsce. Dał się poznać jako znakomity mówca motywacyjny po raz pierwszy na I Kongresie EMS & Business zorganizowanym przez EMSTraining.pl w lutym, we wrześniu z kolei poprowadził kilka sesji szkoleniowych w Official EMS Training Zone na targach FIWE w Warszawie. Dzięki temu, Dan znakomicie orientuje się w polskim rynku EMS, dlatego też układa program ze szkoleń skrojonych na miarę tematów, przydatnych dla trenerów, właścicieli i menedżerów studiów treningu EMS. W 2020 r. na pewno zobaczymy go na kolejnych szkoleniach w Polsce – czytamy w informacji prasowej.

Oto wybrane opinie uczestników szkolenia „Marketing, Sprzedaż, Zarządzanie w Studiu EMS”

Marek Michałuszko Connect4Body:

„2-dniowe szkolenie z Danem Samkiem to w pełni trafione zagadnienia, z którymi na co dzień mają do czynienia trenerzy EMS. Dało mi odpowiedź na wiele ważnych pytań”.

Michał Piątkowski, Bodytech.pl:

“Szkolenie na najwyższym poziomie. Organizacja, Wiedza, Motywacja, Wymiana doświadczeń”.

Bartłomiej Stanek, Synergy Studio:

„Jak zawsze najwyższy poziom wiedzy i wzorowa organizacja. Synergy Team rekomenduje”.

Natalia Erwińska, BodyTec20:

„Oby więcej takich spotkań! Dziękujemy za ogromną dawkę wiedzy i super atmosferę”.

Joanna Hołysz, Core Studio 20:

„Najlepiej dwa spędzone dni! Team miha bodytec Poland profesjonaliści na najwyższym poziomie. Wspaniały i charyzmatyczny Dan Samek – dziękuję za wiedzę i energię do działania”.

Katarzyna Żbik, Newbody studio:

„Ciężko opisać to, co działo się przez te 2 intensywne dni, zwłaszcza w mojej głowie. Dan Samek jestem pod ogromnym wrażeniem – gratulacje. Newbody na pewno dobrze spożytkuje tą dawkę wiedzy, żeby iść do przodu, obiecuję”.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z warsztatów „Marketing, sprzedaż i zarządzanie w studiu EMS” https://www.youtube.com/watch?v=WcMLj6wxbuA&feature=youtu.be

Uwaga!
Wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem kwalifikacji w segmencie treningu EMS. Już 29.02-01.03 2020 odbędzie się 2. Edycja Kongresu EMS & Business. Wśród prelegentów nie zabraknie Dana Samka! Organizator EMS Training PL zaprasza. Więcej informacji wkrótce.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -