Klub w Szczecinku na sprzedaż

Fitness Club Feniks otworzyliśmy w grudniu 2015 roku. Byliśmy zdania, że nie ma w Szczecinku klubu z prawdziwego zdarzenia, a ponieważ dysponowaliśmy własnym lokalem, to postanowiliśmy spróbować swoich sił w tej branży. Nie była ona zupełnie obca dla mnie. Szkoliłam się w dziedzinie treningu personalnego i dietetyki. Interesowało mnie to. Klub powstał z myślą o mieszkańcach Szczecinka, którzy chcą być aktywni przez cały rok, a nie tylko kiedy pozwala na to pogoda – opowiada właścicielka Fitness Club Feniks.

Po 2 latach dużego zaangażowania w ten biznes podjęliście państwo decyzję o sprzedaży klubu i skupieniu się na innej działalności. Istotną informacją dla potencjalnych kupców będą podstawowe dane: jaką powierzchnię ma klub? w jaki sprzęt wyposażony jest Feniks? jakie strefy treningowe są w klubie?

– Feniks jest największym klubem w Szczecinku. Oprócz niego są jeszcze 3 inne.
Sala treningowa i szatnie oraz recepcja to 450 mkw. Na górze budynku, w którym jest klub, jest dodatkowo sala do zajęć grupowych o powierzchni 200 mkw. Budynek ma jeszcze ponad 1000 mkw. do dalszej adaptacji. Przy obiekcie znajduje się ogrodzony parking o powierzchni 1900 mkw.
Klub wyposażony jest w sprzęt marki Precor i HES.  Szatnie doposażyliśmy w sauny na podczerwień, z których korzystanie ujęte jest w cenie normalnego karnetu. Również w cenie karnetu mamy rollmasaż. Pomieszczenia są klimatyzowane.
W klubie sprzedajemy napoje oraz odżywki, przygotowujemy koktajle.
W ofercie mamy zróżnicowane karnety dla dorosłych, ulgowe, dla młodzieży, osób 60 plus. Można korzystać z usług klubu także mając kartę Multisport.

Przedmiotem sprzedaży jest budynek 1700 mkw. wraz z klubem fitness i parkingiem przy ul. Słowiańskiej w Szczecinku. Tel. kontaktowy do właścicielki: 608 324 459
Cena: 2 150 000 zł

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdrofit – kolejny etap
Następny artykułNarodziny Human