KSW CROSS FIGHT GYM w natarciu

KSW CROSS FIGHT GYM zaczyna ekspansję na polskim rynku. Wkrótce otwarcie pierwszego z kilkunastu klubów. Powstaje on przy ulicy Rydygiera w Warszawie.

Przedsprzedaż karnetów rusza na Targach Expo GO ACTIV Expo Ptak. Liczba karnetów ograniczona! W klubie odbywać się będą zajęcia sztuk walki, cross treningu oraz zajęcia intro pod okiem między innymi: Marcina Różala Różalskiego, Piotra Strusa, Agnieszki Rylik, Łukasza Jurkowskiego, Piotra Mielczarka, Piotra Chruściewicza. Sztuki walki i cross trening od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dowodem na to są z pewnością Gale KSW oraz obecnie jedno z największych wydarzeń MMA w tej części świata, GALA CLOSSEUM KSW 39 na Stadionie PGE NARODOWYM, które przyciągają coraz większą rzeszę kibiców i fanów. Stąd też pomysł na stworzenie miejsca, w którym każdy mógłby spróbować swoich sił i zainteresowanie sztukami walki zamienić w sportową pasję.

W KSW CROSS FIGHT GYM będzie można pod okiem mistrzów i czołowych zawodników KSW opanować technikę, doskonalić się, nabywać pewności siebie, cierpliwości i wytrwałości w pracy nad sobą. To miejsce, gdzie od najlepszych będzie można uczyć się dyscypliny i przezwyciężania własnych słabości – cech tak niezbędnych w życiu codziennym. KSW CROSS FIGHT GYM mają być klubami dla wszystkich, zarówno mężczyzn, kobiet, jak i dzieci, dla których sport powinien odrywać ważną rolę w życiu – opowiada Karol Kosak, dyrektor operacyjny KSW CROSS FIGHT GYM.

O korzyściach płynących z tego typu zajęć można by długo opowiadać. Z pewnością naszym zadaniem będzie stworzenie miejsca, gdzie można rozpocząć przygodę z MMA, a także poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Chcemy zarazić naszą pasją jak największe grono ludzi w Polsce. Chcemy, żeby klubowicz nie mógł się doczekać kolejnego treningu. Zobaczycie, że kluby te nie tylko staną się modne, ale będą drugim domem i częścią życia niejednego człowieka w tym kraju – dodaje Kosak.

- REKLAMA -