Kameralny trening w Fitness Platinium

Już za tydzień, 20 października, otwarty zostanie najnowszy klub Fitness Platinium. Klub zlokalizowany na ul. Cystersów 26 to kameralny klub, w którym klienci nie znajdą siłowni. Klub będzie oferował udział w zajęciach grupowych, kameralny trening oraz regenerację w saunie.

Najnowszy klub sieci Platinium to 1000 m2 powierzchni, na której znajdują się wydzielone strefy – studia.

Studio ROW

Studio ROW miejsce do grupowego treningu HIIT z wykorzystaniem ergometrów wioślarskich. Strefa ta składa się z 20 wioślarzy marki Technogym Skillrow, mat, hantli heksagonalnych 2,5 – 15 kg, rollerów, piłek typu slam ball i stepów. Dzięki zawieszonym na ścianie ekranom można na bieżąco monitorować swoje wyniki i porównywać je z wynikami pozostałych uczestników zajęć. Wnętrze studia utrzymane jest w ciemnej kolorystyce. Rozjaśniają je jedynie ledy, którymi steruje trener. Klimat tej strefy tworzy też głośna muzyka, która wraz z oświetleniem motywuje do wykonania najlepszego treningu w życiu.

Studio EMS

W studiu EMS klub zaproponuje klientom grupowy trening wykorzystujący elektrostymulację. Zajęcia w tej strefie trwają 20 minut i odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych. W Fitness Platinium Cystersów 26 do wyboru będą dwa rodzaje treningu: cardio i siła.

Studio SHAPER

To przestrzeń do zajęć grupowych z wykorzystaniem ławeczek i bieżni. Tu, jak zapowiada operator, klienci znajdą wyjątkowy klimat klubowy, głośną muzykę i mnóstwo kolorów. W trakcie około pięciominutowych rund interwałowych będzie można zrobić trening cardio (bieżnia) oraz wzmacnianie (ławeczka).

Sala funkcjonalna

Strefa ta przeznaczona jest do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji klientów są m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

W klubie można też, w ramach regeneracji po treningu, skorzystać z sauny suchej.

Tu znajdziesz więcej informacji o nowym obiekcie sieci Fitness Platinium. 

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -