Holmes Place Hilton z nowościami od Technogym

Klub Holmes Place w Warszawie prezentuje się w nowej odsłonie. Ulepszona strefa cardio, innowacje od Technogym i jeszcze więcej ekskluzywnych opcji treningowych.

Wielokrotnie nagradzana sieć klubów fitness Holmes Place po raz kolejny decyduje się na współpracę z włoską marką sprzętu sportowego Technogym. Wybór jest nieprzypadkowy. Zarówno Holmes Place, jak i Technogym, stawiają sobie za cel ciągły rozwój i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które w pełni dostosowują się do zmieniających gustów klubowiczów. Jakość, komfort i nowe możliwości – trzy wytyczne, którymi kierowała się marka Technogym i sieć Holmes Place, kreując wspólnie wyjątkową przestrzeń do fitnessu i relaksu.

Klub w warszawskim Hiltonie oferuje zajęcia sportowe i siłownię z dostępem do prestiżowego sprzętu treningowego. Dotychczas klub mógł się już pochwalić designerskim sprzętem siłowym klasy premium Artis® z systemem multimedialnym UNITY Mini z opcją biofeedbacku i zaawansowanymi wskazówkami treningowymi, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb ćwiczącego. Do dyspozycji klubowiczów dostępne są również bramy Cable Stations, maszyny półwolne z linii Pure Strength i sprzęt do treningu funkcjonalnego Kinesis One.

Strefa cardio w nowej odsłonie

Teraz Holmes Place rozszerza strefę cardio. Do bieżni Skillmill dołączył kolejny sprzęt linii Skill dla zawodowych sportowców: wioślarze Skillrow. To ergometry, który precyzyjnie imitują naturalny ruch wioseł – a wszystko to za sprawą innowacyjnej technologii Aquafeel. Pojawiły się także nowe sprzęty cardio Artis® z multimedialnymi konsolami LIVE i dostępem do setek programów treningowych, wirtualnego trenera, tras biegowych i sztucznej inteligencji Technogym Coach – trenera personalnego online.

Nie mogło również zabraknąć Technogym Bike: obecnego bestsellera marki. Niezawodna konstrukcja, profesjonalna biomechanika opracowana Centrum Badawcze Technogym i prekursorski system oporu zapewnia niespotykaną dotychczas płynność i komfort jazdy. To nie wszystko: multimedialna, 22-calowa konsola pozwala wziąć udział w treningach na żywo, transmitowanych z klubów sieci Revolution by Virgin Active w Mediolanie i 1Rebel z Londynu. Technogym Bike sprawia, że jazda na rowerze stacjonarnym staje się zupełnie nowym, pełnym emocji doświadczeniem.

– Cieszymy się, że prestiżowa sieć klubów fitness, jaką jest Holmes Place, po raz kolejny zdecydowała się wybrać sprzęt Technogym. Tym razem do istniejącego już klubu na ulicy Grzybowskiej dostarczony zostanie nowoczesny sprzęt cardio linii Artis z najnowszymi konsolami LIVE z dostępem do Internetu, TV, trasami biegowymi, Netflixem i treningami z wirtualnym trenerem oraz sztuczną inteligencją Technogym Coach. Dodatkowo pojawią się nowe wioślarze Skillrow, rowery Technogym Bike z wirtualnymi treningami oraz prężnie rozwijająca się koncepcja treningów interwałowych SkillX – mówi Michał Ryters.

Bardzo cieszymy się, że nawet w tak trudnych czasach, sieć Holmes Place zaufała nam i po raz kolejny wybrała rozwiązania Technogym do wyposażenia swojego flagowego klubu

– komentuje Michał Ryters, Sales Team Manager w ITP S.A., Technogym Polska.

– Kontynuacja współpracy z Technogym to oczywisty wybór dla sieci Holmes Place. Celujemy w prestiżowy sprzęt i rozwiązania, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania naszych klientów. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty o innowacyjny sprzęt zintegrowany z programami treningowymi i najpopularniejszymi aplikacjami, które umilą każdą minutę ćwiczeń – mówi Michał Zieliński.

Nasi klubowicze mogą teraz odkryć nowy koncept SkillX. To prawdziwy hit na rynku fitness, unikalna metoda treningowa, której efektywność została potwierdzona naukowo. To krótki, ale intensywny trening, prowadzony pod okiem wykwalifikowanych trenerów, podczas którego korzystamy ze sprzętu high-tech linii Skill Technogym. Pragniemy inspirować do zdrowszego, lepszego życia, co współgra również z misją Technogym

– dodaje Michał Zieliński, Club Manager Holmes Place Hilton.

Nowy sprzęt, nowe technologie i nowe rozwiązania – wszystko to w jednym miejscu. Klub premium Holmes Place na ulicy Grzybowskiej w Warszawie zaprasza do wspólnej przygody w świecie fitness: komfortowej, bezpiecznej, pełnej wrażeń i przynoszącej prawdziwą satysfakcję.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -