Zdrofit w biurowcu Bobrowiecka 8

Sieć klubów Zdrofit otworzy kolejną placówkę w Warszawie w biurowcu Bobrowiecka 8. Klub zajmie ponad 1000 mkw. powierzchni i znajdzie się na pierwszym piętrze budynku. Zdrofit planuje otwarcie klubu 9 kwietnia br.

– Obecnie najemcy, którzy poszukują nowej lokalizacji pod biuro, mają coraz większe oczekiwania związane ze zdrowym stylem życia. Jest to związane z rosnącą świadomością ich pracowników w zakresie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Rozszerzenie grona naszych najemców o sieć klubów sportowych to dla nas działanie strategiczne, a dla pracowników naszych najemców, jak i wszystkich okolicznych mieszkańców doskonała wiadomość. Podpisanie umowy najmu z operatorem klubów Zdrofit naturalnie uzupełnienia funkcjonalność oferty usługowej nie tylko w biurowcu Bobrowiecka 8, ale całym kompleksie budynków, które zbudowaliśmy przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

– Cieszymy się, że Zdrofit zagości również w budynku Bobrowiecka 8. Nasza oferta pozwoli na zachowanie równowagi pomiędzy pracą umysłową a fizyczną aktywnością. Obecność Zdrofitu w budynku Bobrowiecka 8 wpisuje się w silny trend wzbogacania oferty biurowców i galerii handlowych o usługi fitness – mówi Jakub Raniszewski, Członek Zarządu Zdrofit.

Budynek Bobrowiecka 8 oferuje blisko 25 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej i usługowej. W ramach biurowca znajduje się także ponad 2500 mkw. powierzchni usługowej. – Podążamy za trendami na rynku, ale przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych najemców. Naszym priorytetem jest stworzenie jak najbardziej zróżnicowanej i konkurencyjnej oferty usługowej Bobrowieckiej 8, która wyróżni nasz biurowiec. Dlatego też w budynku poza klubem sportowym uwzględniliśmy przestrzeń np. pod prywatną klinikę – dodaje Dariusz Sokołowski.

Biurowiec zrealizowany przez Spectra Development wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku Bobrowiecka 8, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, prezentowana jest również twórczość młodych polskich artystów. Biurowiec klasy A zlokalizowany jest na Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany z wszystkimi dzielnicami Warszawy.

Budynek jest częścią Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci, tworząc zespół urbanistyczny wraz z sąsiadującymi budynkami – biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10.

Źródło: materiały prasowe Spectra Development

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ