Technogym BIKE: nowy rower stacjonarny marki Technogym

Angażujący trening indoor cycling pod okiem najlepszych trenerów z całego świata? Teraz jest to możliwe z marką Technogym. Nowy rower stacjonarny Technogym BIKE daje możliwość zrobienia efektywnego treningu w zaciszu swojego domu, jak również w klubie fitness czy hotelu.

Profesjonalny rower stacjonarny

Marka Technogym obecna jest dziś w 80 000 klubach fitness w ponad 100 krajach. Technogym BIKE to profesjonalny rower stacjonarny, będący wynikiem trzydziestoletniego doświadczenia firmy w branży fitness. Biomechanikę sprzętu opracowało Centrum Badawcze Technogym, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi uniwersytetami i mistrzami sportu na całym świecie.

Łatwa obsługa, płynna jazda

Technogym BIKE oferuje użytkownikom możliwość śledzenia ich mocy (watów) i łatwą obsługę. Wszystko dzięki zgłoszonemu do opatentowania systemowi „on-the-fly settings”, który umożliwia czterokierunkową regulację parametrów roweru jednym prostym dotknięciem.
System oporu koła zamachowego wyposażono w najsilniejszy typ magnesów trwałych – neodym. Zapewniają one płynną i bardzo stabilną jazdę. Intuicyjna grafika i dotykowe kliknięcia co 45 ° sprawiają, że regulacje między 20 poziomami oporu są  łatwe i dokładne.

Treningi z najlepszymi

Podstawowym wyróżnikiem Technogym BIKE jest multimedialna 22-calowa konsola. Dzięki niej użytkownik może wziąć udział w wybranej sesji LIVE lub wybrać nagrany wcześniej trening (ON DEMAND). Treningi prowadzą najlepsi trenerzy z różnych miast na całym świecie. Są one zróżnicowane pod kątem czasu trwania czy muzyki. Aktualnie treningi transmitowane są z klubów sieci Revolution by Virgin Active (Mediolan) i 1Rebel (Londyn). Już niebawem lista kanałów będzie rozszerzona.

Integracja z ekosystemem Technogym

Technogym BIKE jest w pełni zintegrowany z ekosystemem Technogym. Opracowano go w oparciu o strategię „Wellness on the go”, która doprowadziła do opracowania bezproblemowego i zintegrowanego rozwiązania składającego się z inteligentnego sprzętu, chmury mywellness i aplikacji. Ekosystem Technogym jest obecnie aktywny w 15 000 centrach fitness na całym świecie i zapewnia milionom ludzi spersonalizowane treningi w dowolnym miejscu i czasie: na siłowni, w domu, w pracy i w czasie wolnym.

Więcej informacji o sprzęcie na www.technogympolska.pl

Artykuł sponsorowany

 

 

- REKLAMA -