Gdańskie debiuty sieci Total Fitness

Z początkiem lutego w Gdańsku otworzył się nowy klub sieci Total Fitness. Punkt znajduje się przy Al. Rzeczpospolitej na Zaspie. To już drugi klub sieci Total Fitness otwarty w Gdańsku w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy Al. Grunwaldzkiej w miejscu, gdzie znajdowały się wcześniej kluby Impuls Fitness i Power Pit.

W nowej lokalizacji klienci mają do dyspozycji dwie rozbudowane strefy cardio (bieżnie, steppery, rowery poziome i pionowe, orbitreki, wiosła, schody, air bike), dużą salę fitness, strefę wolnych ciężarów, konstrukcje do treningu funkcjonalnego oraz cross, pomosty ciężarowe i wiele więcej. Klub wyróżnia się bardzo dużą strefą do treningu funkcjonalnego, gdzie odbywają się także treningi personalne.

Na zdjęciach: klub przy Al. Rzeczpospolitej

 

Klub na Zaspie jest w pełni klimatyzowany, wyposażony w saunę, bar z suplementami oraz darmowe wi-fi. To jeden z niewielu klubów, który posiada kącik malucha. Klub oferuje długie godziny otwarcia – w tygodniu od 6.00 do 23.00, w soboty od 7.00 do 21.00, w niedziele 8.00 – 21.00.

Źródło: materiały prasowe Total Fitness

- REKLAMA -