Konkurs o Złoty Medal MTP rozstrzygnięty

W tym roku nagrodę otrzymało 5 produktów. Wszystkie będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend w Poznaniu podczas FIT-EXPO 2017.

Laureaci konkursu to:

Innline Innowacyjny bezprzewodowy system EMS / INNWELL Sp. z o.o., Poznań

Bezprzewodowy system EMS Innline pozwala na jednoczesny trening 6 osób na 1 urządzeniu. Charakteryzuje się trzema rodzajami impulsu i wymiennymi elektrodami w strojach, co obniża koszt eksploatacji. Treningi można wykonywać u klienta lub na dworze.

Milon Q obwód siłowo wytrzymałościowy oraz Milonizer / Milon Industries GmbH, Niemcy | Zgłaszający: Kravter Sp. z o.o., Poznań

Obwód Milon składa się z 12 maszyn ustawionych w kręgu. Maszyny sterowane są wcześniej zaprogramowaną kartą, dzięki czemu automatycznie dostosowują swoje parametry do ćwiczącego. Zamiast tradycyjnych stosów zastosowano silnik oporowy, co pozwala uzyskać zwiększone obciążenie w fazie ekscentrycznej i w efekcie podnosi efektywność treningu o 30%.

NRGBOX / NRG Solutions Sp. z o.o., Przeźmierowo 

Panoramiczne, przestronne lub dyskretne miejsca do  treningu i multi-aktywnosci fizycznej. Z możliwością wykonywania treningów aerobowych,  funkcjonalnych, siłowych i rehabilitacji.

Projekt Tiger’s World – Skaner 3D Body / IT Promo Sp. z o.o., Łódź

Projekt Tiger’s World – Skaner 3D Body to produkt do bezdotykowego, rzeczywistego obrazowania i wymiarowania sylwetek ludzkich w 3D. To narzędzie do rzeźbienia sylwetki, motywacji w treningu i wspomaganiu odchudzania. Wizualizacja proporcji sylwetki, porównywanie historii wyników, tabele i wykresy pomiarów wraz z aplikacją mobilną pozwolą na weryfikowanie postępów w wyznaczonym celu.

XBody Actiwave The Hybrid / Xbody Hungary Kft., Węgry | Zgłaszający: 27minut Szymon Bartoszek, Warszawa

XBody Actiwave The Hybrid to  urządzenie EMS zbudowane przez Xbody Hungary. Dzięki nowemu oprogramowaniu można łączyć się  za pomocą  “kabla” i “WIFI”.

Drugi etap to Konkursu o Złoty Medal Wybór Konsumenta. Głosować można na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich (tutaj)

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ