Centrum fitness THE MIRAI z nowym szefem

Po ponad pięciu latach na stanowisku rzecznika prasowego RSG Group (do niedawna McFit Global Group), Pierre Geisensetter przejmie od 1 lipca br. dowodzenie w powstającym w Oberhausen w Niemczech THE MIRAI. THE MIRAI (z japońskiego „przyszłość”) to pierwsze na świecie centrum fitness o powierzchni ponad 55 000 metrów kwadratowych. THE MIRAI umożliwi wszystkim zainteresowanym trenowanie bez miesięcznej składki członkowskiej oraz doświadczanie na co dzień aktualnych trendów z branży fitness.

Centrum fitness THE MIRAI będzie wyznaczać nowe trendy

Pierre Geisensetter zastąpi na tym stanowisku Ralpha Scholza. Ten z kolei ma zamiar otworzyć firmę zarządzającą projektami w Oberhausen, pełniąc tym samym w THE MIRAI nadal funkcje doradcze. – Moje nowe zadanie polegać będzie na utworzeniu niezależnej rady. W jej skład wchodzić będą specjaliści z różnych dziedzin przemysłu i biznesu. Za sprawą swojej neutralności rada sprawi, że THE MIRAI nadal będzie wyznaczać nowe trendy, proponując innowacyjne rozwiązania wychodzące poza tradycyjne myślenie – mówi Ralph Scholz.

Wdrożenie wizji

-Z dumą i poszanowaniem będę piastować nowe stanowisko. Fitness towarzyszy mi od dzieciństwa i wielokrotnie miał wpływ na moje życiowe decyzje. Bycie odpowiedzialnym za wdrożenie wizji pierwszego na świecie tak dużego centrum fitness oraz uruchomienie platformy B2B jest jak marzenie, które właśnie staje się rzeczywistością i nabiera realnego kształtu z dnia na dzień – komentuje Geisensetter.

Pierre Geisensetter nadal będzie odpowiedzialny także za dział Komunikacji McFIT i będzie pełnił rolę rzecznika prasowego marki McFIT. Funkcję rzecznika prasowego innych marek w grupie RSG Group będzie pełniła osoba odpowiedzialna za komunikację danej marki.

Źródło: materiały prasowe RSG Group

 

- REKLAMA -