Wyciągi stosowe i bramy wielostanowiskowe w Hammer Tech

Polski producent klatek do crossfitu i akcesoriów treningowych poszerzył swoją ofertę o wyciągi stosowe. Są kompatybilne z bramami oraz klatkami treningowymi Hammer Tech.

Maszyny wolnostojące posiadają w standardzie stosy 80 kg. Ćwiczenia z wyciągami górnymi oraz dolnymi (oraz wielofunkcyjnymi) to idealne rozwiązanie w treningu pleców, ramion oraz stabilizacji korpusu. Stąd też znakomicie sprawdzą się w strefie siłowej w klubach fitness i obiektach sportowych. Ruchome zblocza umożliwiają dostosowanie wysokości wyciągu do danego ćwiczenia. W efekcie na jednej maszynie można wykonać trening całego ciała.

Bramy wielostanowiskowe i narożne

Planując strefę siłową w twoim klubie, uwzględnij koniecznie bramy wielofunkcyjne i wielostanowiskowe. Może ćwiczyć na nich wiele osób w tym samym czasie, dlatego sprawdzą się w każdym komercyjnym centrum treningowym: klubach fitness, siłowniach, boksach crossfitowych, hotelach czy przydomowych siłowniach. Charakterystyczna budowa umożliwia dalszą rozbudowę. Taka jest właśnie filozofia marki Hammer Tech, w myśl zasady plug& play – wszystkie elementy do siebie pasują, możesz stalowe konstrukcje rozbudowywać i modyfikować w nieskończoność. Oszczędzasz miejsce, przy jednoczesnym zwiększeniu funkcjonalności klatki.

Rozbudowuj klatkę treningową Hammer Tech, czyniąc z niej samowystarczalne centrum treningowe.

Personalizacja sprzętu treningowego w Hammer Tech

Poza tym ćwiczący, którzy zwracają uwagę na detale i jakość wykonania sprzętu treningowego, docenią precyzję wykonania i wytrzymałość sprzętu. Producent oferuje też personalizację sprzętu: logo obiektu oraz kolorystykę, spójną z designem klubu.

Szybki czas realizacji zamówienia!

Skontaktuj się z nami na: kontakt@hammertech.com.pl
Sprawdź ofertę Hammer Tech. Zajrzyj też na nasze media społecznościowe www.facebook.com/hammertechpolska

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -