ICG®- z pasji do indoor cyclingu

Od ponad 26 lat ICG® Indoor Cycling Group nieustannie dąży do doskonałości i propaguje pasję, jaką jest trening i jazda na rowerach do indoor cyclingu wśród instruktorów i klubowiczów na całym świecie. ICG został wiodącym globalnym producentem specjalizującym się w produkcji, projektowaniu i tworzeniu oprogramowania do produktów indoor cycling.

Zobacz, co stanowi siłę marki ICG®

 

Dzięki ICG® pasjonaci jazdy rowerowej doświadczają pionierskich i inspirujących rozwiązań. Dzięki nim ich trening jest nie tylko wyjątkowo efektywny, ale także dostarcza unikalnych doświadczeń z jazdy na rowerze. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, rowery ICG® do indoor cycling oraz nowy ekosystem ICG® Connect wciąż się udoskonala.
Zgodnie z nową strategią wizerunkową marki Life Fitness rowery do indoor cyclingu, wcześniej znane pod nazwą”Life Fitness powered by ICG®”, będą funkcjonować teraz wyłącznie pod marką “ICG®” z nowym logo ICG®.

Rowery ICG® inspirowane oczekiwaniami użytkowników

Rodzinę produktów ICG zainspirowały wymaganiami i oczekiwania użytkowników na całym świecie. Rowery treningowe ICG charakteryzują się najwyższej klasy technologią, innowacyjnymi rozwiązaniami i nowoczesnym, niepowtarzalnym designem. Ultraprecyzyjny pomiar mocy za pomocą systemu czujników WattRate® (odchylenie +/-1 %) oraz system Coach By Color® sprawiają, że treningi na rowerach ICG są efektywne i angażujące.

Szukasz pomysłu na angażujące zajęcia grupowe? Indoor cycling jest dla ciebie!
Sesja rowerowa Indoor Cycling z ICG to niepowtarzalne, wyjątkowe doświadczenie. Natomiast ekosystem ICG łączy w sobie motywującą technologię z licznymi funkcjonalnościami, które jeszcze bardziej motywują uczestników zajęć rowerowych.
Dostępnych jest 6 modeli rowerów ICG. Rowery IC4, IC5 i IC6 zyskały elegancką, czarną kolorystykę. Każdy model wyposażono w pokrętło oporu 300 stopni, nowe logo ICG® oraz nową konsolę rowerową LCD dla modelu IC5.
ICG to również przejrzysty system szkoleń i edukacja. Dla instruktorów i pasjonatów indoor cyclingu powstała platforma ICG online Hub. Więcej informacji www.teamicg.com

Szukasz pomysłu na angażujące zajęcia grupowe? Indoor cycling jest dla Ciebie! Jesteś zainteresowany zajęciami rowerowymi w Twoim klubie, skontaktuj się z nami już dziś.
m.wolny@top-gym.pl +48 668 018 040
www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ