ICG® CONNECT – cyfrowe doświadczenia w klubie

Wykorzystuj cyfrowe doświadczenia w twoim klubie! TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marek z rodziny Life Fitness, przedstawia nowe rozwiązanie w zajęciach rowerowych. System ICG Connect służy zintensyfikowaniu interaktywnych doświadczeń uczestników zajęć indoor cycling w klubach.

ICG® Connect wykorzystuje cyfrowe dane treningowe użytkownika i integruje je za pomocą różnych formatów wizualnych, od grywalizacji po zapierające dech w piersiach wirtualne trasy i krajobrazy.

Interaktywny system muiltimedialny

Połączenie interaktywnych konsol rowerowych z animacjami, muzyką choreografii, symulacji jazdy w terenie, parametrów sesji treningowej w czasie rzeczywistym oraz grywalizacji. To wszystko składa się na unikalne doświadczenia uczestników zajęć rowerowych. Buduje społeczność i lojalność.

Dzięki systemowi ICG® Connect znacznie rozbudujesz i urozmaicisz zajęcia indoor cycling w twoim klubie. A w konsekwencji możesz się spodziewać wzrostu frekwencji dzięki ulepszeniu programu zajęć rowerowych. To również cenne narzędzie do wypracowania przewagi konkurencyjnej.

Jak to działa?

System ICG® Connect wykorzystuje wszystkie unikalne cechy produktów ICG®: Coach By Color® i strefy Heat, interaktywne konsole rowerowe z animacjami, symulację jazdy w terenie, grywalizację. Wszystkie dane treningowe użytkowników są gromadzone w aplikacji ICG®.

Ten kompletny ekosystem zajęć rowerowych inspiruje uczestników do wysiłku i poprawy wyników treningowych. A w efekcie umacnia ich więź z twoim klubem.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu: www.top-gym.pl/kontakt,
n.nolbert@top-gym.pl m.wolny@top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Jeszcze więcej wrażeń z indoor cycling

- REKLAMA -