Jeszcze więcej wrażeń z indoor cycling

Aplikacja na smartfony ICG App to nieodłączny partner treningowy uczestników zajęć indoor cycling w klubie fitness oraz osób trenujących w domu.

Aplikacja ICG® App jest przeznaczona dla każdego, niezależnie od jego poziomu sprawności fizycznej. Można wybierać, dostosowywać, a nawet dzielić się treningami z przyjaciółmi. Możliwa jest tak wymiana danych treningowych z zewnętrznymi aplikacjami. Aplikacja umożliwia trenerom personalnym planowanie i nadzór nad efektywnymi treningami podopiecznych opartymi na mocy. Ściśle współpracuje również z systemem Coach by Color®. Dlatego można w niej znaleźć kilkadziesiąt treningów opracowanych przez Master Trenerów ICG.

Indoor cycling z trenerem

Dzięki aplikacji ICG można przesyłać przez Bluetooth dane z konsoli WattRate® w rowerach ICG oraz zapisać i przechowywać parametry indywidualnych treningów, ale również korzystać z gotowych treningów i planować własne. Można więc śmiało stwierdzić, że aplikacja ICG App to taki trener personalny, który prowadzi przez trening a jednocześnie dzięki wizualizacjom znakomicie motywuje do wysiłku.

Indoor cycling w wersji premium

W 2020 aplikacja ICG APP została odświeżona i zyskała nowe funkcjonalności. Od niedawna dostępna też jest w płatnej wersji premium. Dzięki niej twoi klubowicze jeszcze bardziej wciągną się w indoor cycling. Można ją wypróbować przez 14 dni za darmo. W wersji podstawowej aplikacja ICG App jest darmowa. Dostępna dla systemów iOS® i Android™ na smartfon lub tablet.

Nowe funkcje

Do nowych funkcjonalności aplikacji w wersji premium należą m.in.:

  • Scenic Coach Series to jazda po niesamowitych krajobrazach z całego globu z energetyczną muzyką oraz i Coach By Color®;
  • Studio Coach Series (tylko po angielsku) to sesje rowerowe prowadzone przez instruktora z motywującą muzyką;
  • Music Coach Series – zawiera ponad 130+treningów z muzyką.

Poznaj wszystkie nowe funkcje i przetestuj nową wersję aplikacji w twoim klubie fitness.

Jeśli chcesz wprowadzić zajęcia rowerowe w swoim klubie, skontaktuj się z nami:

www.top-gym.pl/kontakt
Natalia Nolbert n.nolbert@top-gym.pl,
P.Chrapowicz p.chrapowicz@top-gym.pl

Artykuł sponsorowany
Źródło: TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marek z rodziny Life Fitness, w tym ICG® w Polsce

- REKLAMA -