Gymmanager dla szkół tańca i sztuk walki

Prowadzisz szkołę tańca lub sztuk walki? Twoje zajęcia odbywają się w różnych miejscach? Skorzystaj z rozwiązań jakie oferuje GYMMANAGER. Dzięki Panelowi Manager’a, który został stworzony z myślą o właścicielach obiektów sportowych, będziesz na bieżąco z sytuacją w swojej szkole i zewnętrznych salach, gdzie również odbywają się twoje zajęcia. Dzięki dostępowi online w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić wskaźniki wydajności twojego biznesu.

Zaoszczędź czas swoich klientów, udostępnij im rezerwacje na zajęcia przez Panel Klienta, gdzie każdy klubowicz będzie mógł założyć sobie konto i zarządzać karnetem. Zadbaj o większą wygodę, dzięki płatnościom cyklicznym, klient nie będzie się martwił, że zapomniał opłacić karnet, a ty oszacujesz swój zysk.

Dzięki automatycznej Liście Obecności, twoi trenerzy będą wiedzieć czy klienci dotarli na zajęcia, na które wcześniej dokonali rezerwacji. W ten sposób bardzo szybko poprawisz frekwencję w swojej szkole. Nie zapominajmy również o bardzo przydatnej funkcjonalności jaką są stałe rezerwacje – jeśli prowadzisz kurs, zapisz raz klientów, a rezerwacje na kolejne terminy utworzą się automatycznie.

www.gymmanager.com.pl
www.facebook.com/Gymmanager

Tekst sponsorowany

- REKLAMA -