Baltic Gym w Sopocie

Klub Baltic Gym otwarty został 2 lata temu, w budynku mieszczącym się przy jednej z najbardziej znanych lokalizacji w Polsce – ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, w którym dawniej funkcjonowało historyczne kino Polonia.

 

Klub o powierzchni 900 mkw. podzielony został na kilka stref: Strefa fitness, Strefa Cardio, Strefa Maszyn ze stosem, Strefa Crossfit, Strefa wolnych ciężarów, Strefa półwolnych ciężarów, Strefa szatni i saun oraz Taras wypoczynkowo-rekreacyjny.

-BALTIC GYM ma dwa obszary, które sprawiają, że klienci cenią sobie czas spędzony w klubie. Jest to strona techniczna, po której leży wnętrze klubu, które wraz z architektem projektowaliśmy w taki sposób, aby każdy czuł się tutaj dobrze. Takie wrażenie nadaje jasne drewno, którego użyliśmy przy wykończeniu strefy funkcjonalnej. Poza tym wyposażyliśmy klub w najwyższej generacji sprzęt firmy MATRIX 7XI oraz zapewniliśmy świetny system wentylacji z ośmioma wymianami powietrza na godzinę. Są to aspekty, które ułatwiają i uprzyjemniają naszym gościom trening. Dodatkowo wyposażyliśmy klub w doskonale amortyzujące podłogi. Są to rzeczy, których klubowicze nie odczuwają, na co dzień, ale są niezwykle pomocne, ponieważ przy ćwiczeniach zapewniają doskonałą amortyzację stawów – opowiada Aleksandra Manista, pełnomocnik Zarządu Baltic Gym. – Niewątpliwie, w tej lokalizacji bezpłatny parking podziemny, który zapewniamy naszym klubowiczom jest dużym plusem. Posiadamy spory taras słoneczny, który w bezdeszczowe pogody wykorzystujemy na treningi. Dodatkowym atutem jest bliskość plaży, na której organizujemy bezpłatne zajęcia nie tylko dla członków klubu, ale również dla turystów. W każdą niedzielę prowadzimy uwielbianą przez klientów, jogę na plaży. Drugą kwestią jest przytulna atmosfera tworzona przez wartościową społeczność. Myślę, że przez to, że sami tutaj ćwiczymy sprawia, że mamy kontakt z klubowiczami. Słuchamy ich uwag i szybko wdrażamy zmiany. Trenowaliśmy w wielu klubach w Polsce i zawsze pewne rzeczy nam przeszkadzały. Tworząc ten klub chcieliśmy uniknąć wszystkich minusów, które zaobserwowaliśmy gdzie indziej – mówi Manista.

Źródło: materiały prasowe Baltic Gym i Matrix Fitness

- REKLAMA -