Girls Fitness Challenge Polska 2019

29 czerwca br. w Warszawie w studiu McFIT Mokotów przy ul. Wołoskiej 16 odbyły się zawody Girls Fitness Challenge Polska 2019. Ponad miesiąc po starciu zawodników płci męskiej tym razem to panie rywalizowały o tytuł najbardziej wysportowanej klubowiczki McFIT w Polsce.

Kto pojedzie do Berlina?

Dziesięć kandydatek, dziesięć konkurencji, jedna zwyciężczyni. Ta sztuka udała się Martynie Wardaszce. To ona stanęła na najwyższym stopniu podium, pokonując nie tylko pozostałe współzawodniczki lecz także własne granice. Martyna, zawodniczka Rugby Club Legia Warszawa, oraz Agata Sadowska, która zajęła drugą lokatę,  reprezentować będą Polskę w zawodach McFIT International Fitness Challenge w Berlinie, które odbędą się 26 października br.

Zasady

W dziesięciu wymagających konkurencjach zawodniczki zmierzyły się z własnymi limitami, a najlepsza średnia zdecydowała o zwycięstwie. Dziewczyny rywalizowały w sympatycznej atmosferze, a samym zawodom przyświecały zasad fair play.

Adrianna Kalisz, jurorka zawodów, wydarzenie podsumowała następująco: “To było COŚ… to była piękna rywalizacja, klasa sportowa i taka siła (fizyczna I mentalna), że trzeba to było po prostu widzieć. Kolejny raz w moim życiu potwierdziło się powiedzenie, że siła jest kobietą.”.

 

Zawodniczki Girls Fitness Challenge Polska 2019

1. Marta Grubczyńska
2. Oliwia Górecka
3. Natalia Sielicka
4. Karolina Miller
5. Żaneta Karbowska
6. Martyna Wardaszka
7. Agnieszka Łukasiewicz
8. Agata Sadowska
9. Daria Gronkowska
10. Martyna Staszewska

Finałowa trójka:

1. Martyna Wardaszka
2. Agata Sadowska
3. Karolina Miller

W trakcie zawodów obowiązywały następujące konkurencje:

1. Ergometr Wioślarski
2. Maszyna na Mięśnie Nóg – ciężar 133 kg
3. Dipsy
4. Taśmy TRX
5. Spacer Farmera – ciężar 2 x 24 kg
6. Butterfly – ciężar 30 kg
7. Unoszenia boczne (Hantle) – ciężar 2 x 5 kg
8. Unoszenie nóg wisząc
9. Deadlift – ciężar 65 kg
10. Plank

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ