Centrum sportu LAVO (re)startuje w Józefosławiu

Po 2 latach niebytu, z nowym właścicielem, nową kadrą zarządzającą i nowymi pomysłami na miejsce, rusza ponownie największe centrum aktywności fizycznej w Józefosławiu pod Warszawą. LAVO (kiedyś Tuan Club) widzi swoją szansę na lokalnym rynku jako centrum sportu i rozrywki dla całej rodziny.

 

LAVO to ponad 4000 mkw. powierzchni. Poprzedni właściciel miał ambicję stworzyć elitarny klub, w którym klienci obok strefy treningowej i fitness, mają do dyspozycji basen, korty tenisowe (wewnętrzne i zewnętrzne), korty do squasha, spa. Po 8 latach działalności w końcu stycznia 2017 roku sąd ogłosił upadłość Tuana, a nieruchomość przejął syndyk.

Na początku marca br. klub ponownie uruchomiono. Trwają dni otwarte. Nowi właściciele zrezygnowali z basenu. Na jego miejscu powstanie przestronny fit bar i miejsce relaksu po treningu. Wewnętrzne korty tenisowe w ciągu najbliższych 3 miesięcy zamienią się w imponujący park rozrywki dla dzieci. Już teraz dostępna jest fitnessowo-treningowa część LAVO. 300-metrowy dotychczas klub powiększono o dużą strefę treningu funkcjonalnego. Zrezygnowano, przynajmniej na razie, z indoor cyclingu. Oferta LAVO zostanie poszerzona o usługi rehabilitacyjne pod marką Rehmedis – diagnostyka i leczenie schorzeń narządu ruchu. Ta część oferty będzie dostępna jeszcze w marcu.

“Tworząc LAVO przyświecała nam idea stworzenia społeczności chcącej najlepszej jakości życia dla siebie i swoich najbliższych. LAVO to nie tylko klub sportowy, ale również profesjonalne zaplecze wellness, opieka rehabilitantów, miejsce do spotkań przy kawie oraz park rozrywki dla najmłodszych. “ – czytamy na stronie LAVO.

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ