Just GYM w Olsztynie otwarty

Koniec roku był dla Just GYM bardzo pracowity.  31 grudnia 2018 roku otwarty został kolejny obiekt tej sieci – tym razem w Olsztynie. Klub mieści się w nowym Centrum Leroy Merlin. Just GYM zajął tam powierzchnię 2500 mkw. i jest drugim klubem otwartym na Warmii i Mazurach, a szóstą placówką w kraju należącą do sieci.

Klub został zaprojektowany według innowacyjnego standardu sieci, w którym wyróżniono i mocno powiększono strefę funkcjonalną. Jest to pierwsza placówka, w której trzon wyposażenia stanowią urządzenia marki Matrix. Klub w Olsztynie to na chwilę obecną największy lokal sieci i jednocześnie jeden z największych w regionie i mieście. Klient może tam skorzystać z ponad 200 maszyn cardio, stosowych i siłowych a także z olbrzymiej strefy treningu funkcjonalnego, zajmującej przestrzeń ponad 800 mkw., gdzie znajdziemy również specjalny parkur. W klubie wydzielona została 100-metrowa strefa Just HIIT (od ang. High Intensity Interval Training), a to wszystko dostępne przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku.

-To pierwszy obiekt wyposażony w sprzęt marki Matrix należącej do grupy Johnson Health Tech., ponieważ postawiliśmy na budowanie równowagi i stabilności biznesowej, czego bez dywersyfikacji źródeł dostaw w biznesie osiągnąć nie można. Planujemy bardzo intensywny rozwój, który musi posiadać solidne i bezpieczne fundamenty. Dlatego potrzebujemy kilku partnerów w kluczowych obszarach zakupów we wszystkich usługach dla Spółki – mówi Paweł Ciszek, prezes Zarządu JustGym.

-Pojawiliśmy się w Olsztynie, gdyż widzimy ogromny potencjał w tej miejscowości. Nasza oferta jest unikalna w skali całego miasta i jesteśmy przekonani, że szybko zapewni nam stałych miłośników aktywności fizycznej – dodaje Paweł Ciszek. – W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia w pierwszym kwartale nowego 2019 roku.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space.

- REKLAMA -