Fitness World z nowym inwestorem

Jeszcze miesiąc temu właściciel sieci klubów Fitness World informował o złożeniu wniosku o upadłość. Dziś na stronie internetowej klubów ukazała się informacja o powrocie do gry. Fitness World pozyskał inwestora strategicznego i wznawia działalność. Oto treść komunikatu.

Fitness World: Mamy dobre wieści. Udało się, wracamy do gry!

“Pozyskaliśmy bardzo interesującego inwestora strategicznego. Medicover, który od 25 lat zapewnia opiekę medyczną dla firm na polskim rynku. To również właściciel operatora pakietów sportowych OK System, która pozwala pracownikom na korzystanie z dobrodziejstw siłowni, aquaparków, basenów, szkól jogi i tańca, kręgielni czy torów gokartowych. Dzięki takiemu wsparciu mamy możliwość ponownie otworzyć nasze kluby!

Twoje członkostwo zostanie odmrożone w dzień ponownego otwarcia wszystkich klubów – poinformujemy Cię o tym w kolejnej wiadomości. Niewykorzystane środki za karnet w październiku zostaną przeksięgowane na poczet 14 dni od momentu otwarcia klubów.

Fitness World zyskał inwestora

Stale monitorujemy sytuację związaną z pandemią Covid-19 i na bieżąco aktualizujemy wytyczne obowiązujące w Polsce. Powrót na siłownie będzie zgodny ze wszelkimi zaleceniami.Mamy nadzieję, że będziesz kontynuował z nami aktywny styl życia i budowanie zdrowych nawyków! Do zobaczenia w klubach!”

Źródło: strona internetowa Fitness World
Fot. Gene Jeter/ Unsplash

Czytaj też – LINK

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ